BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN.  Yepyeni Salıncaklarda İndirim !! 
 
AYMİNİ UĞURCUK MİNİ BEŞİK
AYMİNİ  UĞURCUK MİNİ BEŞİK
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : AYMİNİ UĞURCUK MİNİ BEŞİK
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
AYMİNİ  UĞURCUK MİNİ BEŞİK
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

ÜRETİMDEN KALKMIŞTIR

 

 

UĞURCUK MİNİ BEŞİK
2013 BEŞİK MODELLERİ
Evimizde beşik koymak için yer sorunumuz var ise en ideal modellerden biridir uğurcuk mini beşik 50x90 iç ölçüleri ile heryere sığdırabileceğiniz şık ve kaliteli beşik modeli
Beşik almaya karar vermeden kafamızda bir kaç beşik modeli veya beşik modelleri belirlememiz gerekir.Modellerinde çeşitlerinde biribirinden güzel modelleri barındıran kalite belgeli bir ürün tercih edeceksek en ideal markalardan biri aymini olabilir.
Hangi model beşik alacağımızı,hangi renk beşik istediğimize karar vermemiz gerekir.
Aymini mini beşik renk seçeneği ve geniş ürün yelpazesi ile her daim hizmenitinizdedir
Beşiğimizi yatak odamızdamı kullancaz yada bebek odası oluşturacakmıyız?bunlara karar verdikten sonra araştırma kısmına geçebiliriz
Öncelikle bebek sağlığı ve kalite standartları açısından merdiven altı ürünlerden uzak durmalıyız.
Mobilya beşik veya bebek odası alırken kullanılan malzemeyi sormalıyız gerekirse üretici firmanın,kalite belge örneklerini incelemeliyiz..
Ürün marka değerini incelemeliyiz ,herzaman marka ürün iyidir diye kural yoktur. Önemli olan üretici firmanın ürünlerde kansorejen  madde içermediğine garanti vermesi ve ürünün modeli, rengi, işçiliği bizim zevkimize uymasıdır.
beşik alırken alternatifli mağazalar gezilebilir yada internetten araştırma yapılabilir. Ürün muadili ürünle kıyaslanmalıdır .Her birbirine benzeyen ürün aynı kalitede olmaya bilir.
Pahalı olan iyidir kuralı yanlıştır.Araştırma yaparken ihtiyaçlarımızı göz önünde bulundurunuz.
Mobilya beşikte aradığınız özellikleri önceden not ediniz mesela asansörlü mü olacak,iki çekmeceli mi yoksa dört çekmeceli mi olacak büyüyen beşik mi olacak,suntalam mı olacak veya mdf malzemeli mi ?olacak kararımızı alış verişe çıkmadan once verirsek yanılma payı okadar azalacaktır.
Bebek beşiklerinde yatak nasıl olmalıdır?singer mi,visco mu,?ortapedik mi?
Beşik örtülerinde nasıl karar vereceğiz? önemli olan kullanılan malzemedir.renk ve model zevke göre ayarlanılır önemli olan kaliteden vazgeçmemeliyiz..Prensip olarak bu tür ürünler alırken  satılırken yada üretilirken en iyisi olmasına dikkat etmeliyiz eğer sağlıklı ve mutlu bir yeni nesil istiyorsak.
Beşik, bebek  ve çocuk ürünleri satılan sadece bu işi yapan sorumluluk sahibi işyerlerinden alınmalıdır.Kalite arıyorsak kaliteli ve ürün çeşitliliği olan yerler tercih edilmelidir.Aymini uğurcuk beşik komple mdf,lake veya mef ,lake ve suntalam karışık gruptan imal edilen iki ayrı modeli vardır.Temizlik için nemli bez kullanınız.
 
 
 

Kapat