BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN.  Yepyeni Salıncaklarda İndirim !! 
 
AYMİNİ ARICIK BEBEK BEŞİK
AYMİNİ ARICIK BEBEK BEŞİK
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : AYMİNİ ARICIK BEBEK BEŞİK
Marka : Aymini Bebek Odası
Fiyat : TL
AYMİNİ ARICIK BEBEK BEŞİK AYMİNİ ARICIK BEBEK BEŞİK AYMİNİ ARICIK BEBEK BEŞİK AYMİNİ ARICIK BEBEK BEŞİK AYMİNİ ARICIK BEBEK BEŞİK
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
BEBEK BEŞİK
2014 -2015 SEZONU AYMİNİ BEBEK ODASI MODELLERİ
 ARICIK BEBEK ODASI TAKIMI
70X130 BEBEK BEŞİK
Beşik Markası: AYMİNİ
ÜRÜN:Arıcık,my bee bebek odası takımı;70 X 130 Ölçülerinde mobilya beşik,iki kapılı dolap,şifonyerden oluşan mini takım.Ürün resimleri sticker baskıdır,ön korkuluk mdf olup diğer kısımlar suntalamdır.
Üretim Yeri: TÜRKİYE (% 100 türk sermayeli ve türkiye üretimli firma olup yurt dışı satış yapmaktadır)
ÖLÇÜLER;
-2 kapılı Dolap      90 cm   47 cm   200 cm
-Beşik                       133 cm  78 cm   104 cm
-Şifonyer                 90 cm  50 cm  101 cm
AYMİNİ KALİTE BELGELİ ÜRÜNLER SUNMAKTADIR.
(K-Q TSE-ISO-EN 9000)
(Ç-E TSE-İSO-EN 14000)
(TSE İSG-OHSAS TS 18001)
(M-C TSE -ISO 10002)
(TSE )
E 1 KALİTE BELGESİ (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ) 
İNSAN, ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ 
Beşik Kullanım Yaş Aralığı: 0-6 ,yaşına kadar beşik iç kısmı kullanılabilir.Muhteşem tasarım ve sanatsal çizimlerin ihtişama dönüştüğü mükemmel tasarımlı bebek odası modelleri,şık ve kalite endeksli üretim
İçine Uygun yatak Ebatı: Beşikler için,70 x130 , 60x120 ölçülerinde yatak,büyüyen beşikler için 70x130 yatak(büyüyen beşik büyütüldüğü zaman 70x180 cm lik yatak kullanılır)
Mini takım;iki kapılı arıcık dolap,arıcık 70x130 beşik ve arıcık şifonyerden oluşmaktadır.Beşikler isteğe bağlı olarak iki vida yardımıyla zahmetsizce sabitlenebilme (sallanmama) özelliği vardır.
Güven pazarlama kalitesiyle üretilmiş beşik asansör sistemi ile,yukarı aşağı hareket eden asansör yardımı ile anne bebeğini beşiğe kolaylıkla bırakabilir ve kolaylıkla alabilir.
Ürün kurulum klavuzu paket içindedir.lütfen kurulum şemasına uyunuz.(ARICA SİTEMİZDE KURULUM VİDEOSU BULUNMAKTADIR )
Beşiğin,dolapların ve şifonyerin komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı.
Çocuğunuz güvenli bir şekilde uyuyabilmesini ve rahat etmesini sağlar.Geniş dolap iç hacmi
Temizlenme Özellikleri:
Mdf lam ve suntalam ürünlerde nemli bez ile silinerek yapılır.Lake ürünlerde ise(boyalı) temiz yumuşak ve nemli bez kullanınız yumuşak dokunuşlar şeklinde siliniz.Bu şekilde teleskopik çiziklerin önüne geçebilirsiniz.)
Beşik Garanti Şartları: 
Garanti,fabrikasyon hataları ve yedek parçayı içermektedir.Kullanım esnasında zorlama yada kullanıcının ürünü taşıma esnasında oluşan çatlak ve kırıklardan oluşan arıza durumu garanti kapsamında  değidir.Taşınma ve yer değiştirmelerde ürün demonte şekilde taşınmalıdır.Montaj işin ehline yaptırılmalıdır.
KARGO VE TESLİMAT
 Ürün sipariş üzerine fabrikadan temin edilip kargoya verilir.Termin süresi için 0212 628 94 26 telefondan iletişime geçebilirsiniz
Beşik Kurulum Ve Montaj ;İstanbul içi ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı (hangi ilçeler için 
geçerli olduğunu iletişimden öğreniniz.)
BEBEK ODASI KURULUM İÇİN 
NOT;
-Sticker baskılı beşiklerde üretim malzemesi; mdf ve eko model olmak üzere iki guruptur.Ürün siparişinde ayrıntıyı sormanız yararınıza olacaktır.
-Bebek odası ; Kurulumu kesinlikle işin ehli yada uzman ekip tarafından kurulmalıdır.
-Bebek beşiği kurulum aşamasında beşik için ayrılan yer rutubetsiz ve düz bir zemin olmalıdır.
-Bebek beşiklerin ; sallama aparatlarının  ve bu aparatları bağlayan somun ve vidaların belirli aralıklarla kontrol edilmesi gerekir. SİPARİŞ İÇİN 0212 628 94 26
(GÖRSELDE SUNTALAM STİCKER BASKILI MODEL BULUNMAKTADIR)
AYMİNİ  ARICIK BEBEK ODASI
 

Kapat