Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BEŞİK

 

                                                                          BEŞİK
Genelde suntalam ve mdf lam malzeme ile yapılan,sallanabilen veya sabit şekli olan alt kısmı çekmeceli ve altında çekmece olmayan beşiklere bebek karyola denir.
Farklı ölçülerde yapılabilir ama bebek karyolası standart ölçüleri ; 120x60 ,50x90 ,70x130 ve büyüyen beşiklerde olan 70x130 ,80x130 dur.
Alt kısmındaki çekmeceler artırılabilir ama genelde, bebek karyolaları 2 veya  4 çekmeceli olurlar.Çekmece yerine dolap olan modellerde vardır
Genellikle bebek karyolası çeşitleri sallanmalı olurlar ,ancak sallanmasızda yapılabilirler.
Bebek beşiklerinde bir çok model olmasına karşın seçim genelde bebek karyola modellerinde daha çok sade modeller tercih edilmektedir.Asansörlü beşiklerin çoğalmasıyla bu durum tersine dönmektedir.
Mdf lam veya suntalam olarak demonte  üretilen  bebek karyolası modelleri daha sonra tekrar sökülüp paketlenebilir.Bu özellik beşiklerin şehirlerarası kolay kargolanmasına imkan sağlamaktadır.
Bebek beşiklerinde temizlik nemli bez ile silinmek süretiyle yapılabilir
Bir çok firmanın ürettiği bebek karyola piyasasında belis bebek karyolaları yoğun  ilgi görüyor.Bu durum kaliteye yönelen müşteri eğilimi var demektir.
Bebek beşiklerinde ucuz bebek karyolası dayanır mı diye düşünmeyin , rahatlıkla  dayanacaktır.Ama kaliteden şaşmam diyenler beşik konusunda daha şanslı olacaktır.
Modern bebek karyolası olduğu gibi , klasik ucuz bebek karyolasıda üretilmektedir.
Bebek karyola fiyatları ekonomik olanları 145 tl den , orta sınıf bebek karyolası fiyatları 245 tl  başlamaktadır
Lüks bebek karyola fiyatları ise 650 tl den başlamakta olup işçilik süresine,malzeme ve kalitesine  göre fiyat değişmektedir
Beşik; beşik örtüsü,cibinlik,cibinlik demiri,yatak ve dönence ile kullanıma hazır hale gelir
Bebek karyolası kurulumu için , paket içerisinde çıkan montaj çizelgesi rahatlıkla kurulumu yapmanıza yardımcı olacaktır yine de uzman yardımı almanız yararınıza olacaktır.PAYLAŞ »