Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BEBEKLERDE BESLENME

Anne sütü, bebeğinize verebileceğiniz en iyi ve en doğal besindir. İlk dört ay boyunca düzenli emzirilen bir bebeğin, su dahi tüketmesine gerek yoktur.  Anne sütünün içeriğindeki bileşenler, bebeğinizin besin ihtiyacını karşılar ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Doğumu takip eden ilk 72 saat içinde salgılanan sarı renkli Klostrum Sütü, bileşiminde yüksek oranda protein ve bağışıklık kazandıran immünoglobu\"Annelin içerir. Klostrum sütü bebeğinizin yaşama başlarken, ilk aşısı gibidir. Emzirmeyi, bebeğinizin diğer gerekli besinleri de alması koşuluyla 1-2 yıl devam ettirebilirsiniz.

Anne Sütünün Bebek İçin Yararları:

• Anne sütü, bebeklerin normal büyümesini ve gelişimini sağlayacak en ideal yapıdadır; bileşiminde sindirime yardımcı aktif enzimler ve enfeksiyonu önleyen, bağışıklık sistemini güçlendiren prebiyotikler bulunur.
• Tamamen hijyenik ve en uygun sıcaklıktadır. İlk 4 ay içerisinde bebeklere anne sütü dışında, su dahil hiçbir ek gıda verilmesine gerek yoktur.
• Emzirme ile anne vücudunda “oksitosin” hormonu salgılanır. Bu hormon sütün rahatça verilmesi kadar, anne ile bebek arasında güçlü bir bağ gelişmesini de sağlar. Çocukluk çağına dek devam eden bu güven bağı, bebeğin duygusal ihtiyacını da karşılar.
• Anne sütü hastalıklara karşı koruyucudur. Anne sütü ile beslenen bebeklerde ishal, solunum sistemi hastalıkları ve alerjik reaksiyonlar çok daha az görülür.
• Anne sütü her zaman hazırdır ve bebek için sindirilmesi en kolay besinidir.
• Anne sütü, bebeğinizde bazı kronik rahatsızlıkların oluşma riskini azaltır. (Tip 1 diyabet, çölyak hastalığı, obezite, koroner kalp rahatsızlığı vb. ) Bebeğinizin ruhsal, bedensel ve zeka gelişimine yardımcı olan anne sütü, çocuklarda dikkat azlığı sendromu riskini de azaltmaktadır.

Anne İçin Emzirmenin Faydaları:
Emzirmek sizin için de sayısız faydalar sağlar; annenin ileride meme kanserine yakalanma riskini azaltır, rahminin kolay toparlanmasına, kanamaların azalmasına, hamilelik kilolarının daha kolay verilmesine yardımcı olur. Ayrıca göğüs kanseri, over (yumurtalık) kanseri, osteoporozis (kemik erimesi) ve anemi risklerini azaltır. Siz ve bebeğiniz arasındaki duygusal bağı güçlendirerek, sevgi dolu bir ilişkiyi kolaylaştırır.PAYLAŞ »