Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
TREX PELUŞ DİNOZOR MODELİ 48 CM
TREX PELUŞ DİNOZOR MODELİ 48 CM
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : TREX PELUŞ DİNOZOR MODELİ 48 CM
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
TREX PELUŞ DİNOZOR MODELİ 48 CM
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

 

2 Polyester dikiş ipi kullanılmaktadır.
3               Ürün Modeline göre göz, burun ve ayak kısımları plastik veya nakıştan yapılmaktadır.
3 Dolgu malzemesi olarak silikonlu boncukelyaf ve kıprıntı sünger kullanılmaktadır. İçerisindeki elyafın yıkanırken dağılmaması için astarlı dikiş yapılmıştır.
4 CE standartlarına uygundur.
5 EN71 Avrupa oyuncak güvenlik testlerinden geçmiştir.
6 Kansorojen AZO boyası kesinlikle kullanılmamıştır.
7 0 (sıfır) yaş ve üzeri çocuklar için uygun olduğu test edilmiştir.
 
Kullanım Şartları : Açık ateşe 30 cm.den fazla yaklaştırılmamalıdır.30 dereceden yüksek sıcaklıkta yıkanmamalıdır ve ütülenmemelidir.
İleri tarihli siparişleriniz için lütfen sipariş aşamasında, .Farklı model veya çeşitler için bize ulaşmaktan çekinmeyin.Telefon ile siparişleriniz için 0212 6289426 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Ürünlerimiz TSE ve CE Belgelidir. Kampanyalı Fiyatlar Sadece İnternet Mağazamızda Geçerlidir.
 

Kapat