Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
ALEGNO BÜYÜYEN BEŞİK (ELİF)
ALEGNO BÜYÜYEN BEŞİK (ELİF)
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : ALEGNO BÜYÜYEN BEŞİK (ELİF)
Marka : alegno
Fiyat : TL
ALEGNO BÜYÜYEN BEŞİK (ELİF) ALEGNO BÜYÜYEN BEŞİK (ELİF)
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
 stokta kalmamıştır
 
ALEGNO ELİF BÜYÜYEN BEŞİK
ORJİNAL MODELDİR EKO MODEL İÇİN AYRICA FİYAT ALINIZ
Beşik nasıl büyür? ; Büyüyen beşik,sallanan beşik kısmının yanında daha sonra genç yatağının devamı olarak kullanaılmak üzere şifonyer bulunan;60x120,70x130 ve80x130 iç ölçülerine sahip olan,dıştan genelde 180 cm x 70 cm ve 180 cm x 80 cm ölçülerinde genç yatağına dönüşebilen,sabit ve sallanabilen,çekmeceli veya çekmecesiz tasarlanan anne ve babaların kullanımı için hazırlanmış üründür.
neden büyüyen beşik? Evinizde yer sıkıntınız yok ise ve ekonomik olarak düşünüp beşik +genç odası yatağını bir seferde almış oluyorsunuz.Çekmece sayısı fazla olan modellerde ayrıca dolap gerektirmeden kullanılabilir
ORJİNAL MODELDİR EKO MODEL İÇİN AYRICA FİYAT ALINIZ
Büyüyen beşikler; Bebeğinizle beraber büyüyebilen beşik modelidir .Modeline firmasına göre ;altta üç çekmece ve iki çekmeceli model,yanında şifonyer beşikle birlikte şifonyer  tek çekmece ve tek dolaptanda oluşabilir .Çoklu çekmece şeklide olabilir bu durum üretici firmaların ürünü diğerlenden farklı kılmak ve farkını hissettirmek için seçtikleri yoldur.Farklı olmasaydı birbirlerinden ayırmamız zor olurdu  marka ve kalite seçiminde problem yaşardık
Genel olarak büyüyen beşik ölçüleri 60x120 cm ,70x130cm ,80x130 cm beşik iç ölçüleri olarak dizayn edilmektedir.Bu olçüler büyüyen beşiklerde sallanan beşik kısmının iç ölçüleridir dıştan dışa değişiklik göstermektedir.Genelde dıştan boy uzunluğu 186 cm dir
büyüyen beşiklerde bebek sallanan kısımda 6 yaşına kadar,beşik büyütüldükten sonrada çocuk 15 yaşına kadar yatabilir.Büyüyen beşikler asansörlü,asansörsüz ,mdf lam,mdf lake,suntalam modelleri olabilir mdf lake olanları diğerlerina nazaran daha pahalı olan modellerdir.
alegno ürünleri benzer ürün 
benzer beşik
 
Kaliteli büyüyen beşik nasıl olur? kaliteli büyüyen beşik nerden bulurum? beşikte kalite nedir?beşik alırken sizi tezgahtar mı yönlendiriyor? beşiklerde araştırma yaptınız mı?
bebek beşiklerinde marka ;bir ürünün hangi marka olduğunu nasıl anlarım?neden marka seçmeliyim?beşik nerden alınır?Bu sorular ürünü almadan önce kendinizce bu soruları cevaplamanız faydanıza olacaktır.Beşik alırken sizi tezgahtar yönlendirmesin ken istediğiniz modeli,rengi fiyatıyla karşılaştırarak araştırma yapmalısınız.
ORJİNAL MODELDİR EKO MODEL İÇİN AYRICA FİYAT ALINIZ
Büyüyen beşik temizliği nemli bez ile yapılmaktadır.Kurulumu paket içinde çıkan şemaya göre yapılmalıdır yada uzman ekiplerce kurulmalıdır.Büyüyen beşik bebek yatağı,beşik örtüsü,cibinlik ve cibinlik demiri ile kullanıma hazır hale gelir.
 

Kapat