Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BELİS DOĞA BEŞİK
BELİS DOĞA BEŞİK
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BELİS DOĞA BEŞİK
Marka : Belis
Fiyat : TL
BELİS DOĞA BEŞİK BELİS DOĞA BEŞİK BELİS DOĞA BEŞİK BELİS DOĞA BEŞİK BELİS DOĞA BEŞİK
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
 
ÜRÜN ADI:DOĞA BÜYÜYEN BEŞİK 1734 DOĞA BEŞİK
ÜRETİM YERİ:TÜRKİYE
ÜRETİCİ FİRMA:BELİS % 100 TÜRK MALI
BELİS DOĞA BEBEK ODASI TAKIMI
Ürün kullanılan malzeme ve işçilik itibari ile birinci sınıf mdf ile  üretim olup mdf kısımlar lake ile boyalıdır.
Avrupa standartlarına uygun olarak, içerisinde kanserojen madde bulunmayan malzemelerden üretilen, çevre sağlığı standartlarına uygun, E1 kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılarak, çocuk sağlığı ve güvenliği şartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır.Genç odasına dönüşebilen beşik modeli,komidin ve sallanan beşik kısmı çıkarılınca tek kişilik yatak şeklini alır.
Mdf,lake,taşlı büyüyen bebek beşiği modeli e-1 belgeli malzemeden üretilmiştir.Bir doğanın rengi ile süslenmiş bu büyüyen beşiğe sahip olmak istemez misiniz? Doğumdan itibaren kullanımı başlayarak bebeğinizin 12 yaşına kadarki evresinde kullanım olanağı sağlıyor. Fonksiyonel asansörlü ön korkuluğu sayesinde bebeğinize ulaşmanızı çok kolay bir hale getiriyor ve yeni tasarımı sayesinde de ürünün zarafetini tamamlıyor. Benzersiz sallanma mekanizması sayesinde bebeğinizin en tatlı rüyalara en kısa zamanda dalmasını sağlıyor. Güven pazarlama sallama mekanizması kullanılmaktadır.Yatak altındaki kullanışlı üç adet çekmecesi ile elbiseleriniz için yeniş yer oluşturacak, isterseniz farklı bebek elbiselerini farklı çekmeceler koyarak kolay ulaşmanıza yardımcı olacak çekmece sistemi ,belis ürünleri sıkıştığınız anda en pratik çözümleri sunuyor. Mdf üzeri estetik çizgilerle dizayn edilmiş olarak ürünü tamamlayan çizgilerin içine itinalı bir şekilde kalite ve sevgi yerleştiriliyor. Bu ürünün sahip olduğu birçok özelliği tecrübe ederken, siz ve bebeğiniz için ne kadar özel bir ürün hazırladığımıza bir kez daha şahit olacaksınız.bebek eşyalarında üretimde kaliteden ödün verilmez.büyüyen bebek beşiği için bebek beşik örtüsü,bebek beşik yatağı,bebek beşik cibinliği eklenince ürün kullanıma hazır hale gelir.Asansörlüdür.Asansör mekanizması GÜVEN PAZARLAMA ÜRÜNÜNÜR METALDEN KOMPLE KROM KAPLAMALIDIR.PASLANMA VE PLASTİK GİBİ KOLAY KIRILMAZ.
Temizlenme Özellikleri: 
Hafif nemli bir bezle silinebilir. Suya maruz kalmamalıdır. Mdf lake ürünlerde ürün silinirken mikroskobik çiziklere karşı dikkatli olunmalıdır.
DOĞA BÜYÜYEN BEŞİK
Ürünlerin Kalite Belgeleri:
- TSE
- E 1 (Kanserojen madde içermez.)
- ISO 9000
-TS 18001
-ISO 10002
-TSE-İSO-EN 14000
- İNSAN,ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ
- Üretiminde birinci kalite  MDF profil kullanılmaktadır.Lake boyalıdır
Önemli Not;
-Mobilyalarınızı kurulum klavuzuna bakarak yada uzman ekip nezaretinde kurunuz.
-Kurulum için ayrılan yerin rutubetsiz ve düz bir zemin olması gerekmektedir.
(İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KURULUM)
 

Kapat