Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
HUGGLO LIDY BIRD BEBEK ODASI
HUGGLO LIDY BIRD BEBEK ODASI
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : HUGGLO LIDY BIRD BEBEK ODASI
Marka : Hugglo
Fiyat : TL
HUGGLO LIDY BIRD BEBEK ODASI HUGGLO LIDY BIRD BEBEK ODASI HUGGLO LIDY BIRD BEBEK ODASI HUGGLO LIDY BIRD BEBEK ODASI HUGGLO LIDY BIRD BEBEK ODASI
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
bebek odası
GÜVEN BEBE SİPARİŞ
SİPARİŞ İÇİN 0212 628 94 26
HUGGLO BEBEK ODASI TAKIMI
2014 BEBEK ODASI TAKIMLARI
Beşik Markası: HUGGLO
HUGGLO LIDY BIRD BEBEK ODASI 
ÜRÜN: şifonyer,70X130 beşik veya büyüyen beşik,üç kapılı ya da ik kapılı dolaptan  oluşan bebek odası takımıdır.Tercihe göre büyüyen beşik,üç kapılı dolap ve şifonyer ile maxi takım yada 70x130  beşik iki kapılı dolap ve şifonyer ile mini takım oluşturulabilir.
TSE (TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ) ONAYLI
E 1 BELGELİ ÜRÜNDÜR (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ) 
MAKSİ TAKIM İÇİN;
Beşik kullanım Yaş Aralığı: 0-6 yaş,büyüyen beşik daha sonra yatak pozisyonuna gelince 12 yaşına kadar kullanılabilir.Bu durum 70x180 boyundaki yatak pozisyonu alan yatak bölümü ile daha ileri yaşlara kadarda tercih edilebilir.Sadeliğin ihtişama dönüştüğü mükemmel tasarımlı bebek odası modelleri,şık ve güzel lidy bird desen
İçine Uygun yatak Ebatı: 70 x130 ebatlarında yatak
İki kapılı  dolap modelleri ve üç kapılı dolap modelleri,çekmeceli şifonyeri ile bütün ihtiyacınıza hitap edecek hugglo lidy bird bebek odası takımı
İsteğe bağlı olarak iki vida yardımıyla zahmetsizce sabitlenebilme (sallanmama) özelliği vardır.
BÜYÜYEN BEŞİK İÇİN;
Üç adet büyüyen beşik alt çekmecesi  kullanım alanı geniş Çekmece,büyüyen beşik şifonyer dolabı ve çekmecesi,70x130  Ebatlarında yatak,ve aynı ölçülerinde beşik uyku seti ile  kullanıma uygun hale gelir.Standart beşikler için ; beşikler için dört çekmeceden oluşmaktadır,sallanabilme ,sabitleme özelliği ve asansörlü modeldir.
Yukarı aşağı hareket eden asansör yardımı ile anne bebeğini beşiğe kolaylıkla bırakabilir ve kolaylıkla alabilir.Kullanılan beşik asansör mekanizması ; Güven pazarlama garantisi ile üretilmekte olup , kesinlikle plastik parça içermez.Kırılma ve yalama olma ihtimaline karşı kaliteli çelik ve otomattan yapılmış krom kaplama asansörlerdir.
ürün kurulum klavuzu paket içindedir.lütfen kurulum şemasına uyunuz.
Beşiğin,dolapların ve şifonyerin komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı.
Bir arıza nedeniyle tüm ürünü değiştirme zorunluluğunun olmaması (beşiğin arızalı parçasının değişebilmesi)
Çocuğunuz güvenli bir şekilde uyuyabilmesini ve rahat etmesini sağlar.geniş dolap iç hacmi
Temizlenme Özellikleri: Mobilya beşiklerde temizleme;nemli bez ile silmak suretiyle yapılmalıdır.
Beşik Garanti Şartları:Bebek odası,beşik ve diğer ürünlerdeki garanti kapsamı,yedek parça ve imalat hatasına karşıdır.Serviz garantisi yoktur.
NOT;
-Bebek odası ve bebek mobilya ürünleri alırken ;Yedek parça tedarik konusunda yani kullanılan ,beşik sallama aparatı,beşik asansör mekanizması ve diğer yedek parçaların kalitesi konusunda bilgi alınız.
-Bebek beşiği kurulum aşamasında beşik için ayrılan yer rutubetsiz ve düz bir zemin olmalıdır
-Bebek beşiklerin ; sallama aparatlarının  ve bu aparatları bağlayan somun ve vidaların belirli aralıklarla kontrol edilmesi gerekir. SİPARİŞ İÇİN 0212 628 94 26
HUGGLO LIDY BIRD BEBEK ODASI
 

Kapat