Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
MİNİ BEŞİK MODELLERİ
MİNİ BEŞİK MODELLERİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : MİNİ BEŞİK MODELLERİ
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
MİNİ BEŞİK MODELLERİ MİNİ BEŞİK MODELLERİ MİNİ BEŞİK MODELLERİ MİNİ BEŞİK MODELLERİ MİNİ BEŞİK MODELLERİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
MİNİ BEŞİK
DRN MOBİLYA UĞURUM MİNİ BEŞİK
 
ÖLÇÜLER: Yükseklik : 91,5 cm
                      En iç           60 cm
                      Boy iç :        100 cmm
 
UĞUR BÖCEK DESENLİ MİNİ BEŞİK MODELİ
mini cradle
mini beşik
Uğur böcek figürlü ön korkuluk ve çekmece kulpları bulunmakla beraber,ön korkuluk ve çekmece kapakları mdf,lake malzemeden üretilmiştir.Farklı renk figür(çapa,kalp,gemi dümeni vs) seçeneği mevcuttur.
Evimizde beşik koymak için yer sorunumuz var ise en ideal modellerden biridir çapalı  mini beşik 60x100 iç ölçüleri ile her yere sığdırabileceğiniz şık ve kaliteli mini beşik modelidir.Dış ölçüler 105x68 dir.
Hangi model beşik alacağımızı,hangi renk beşik istediğimize evimizin durumuna,dekoruna ve bütçemize göre karar vermemiz gerekir.
Uğur böcek desenli figürlü mini beşik ; beşik uyku seti,cibinlik, cibinlikdemiri ve yatak eklenirse kullanıma hazır hale gelir.
Bebek beşiğimizi evimizdeki dekora,yer sıkıntısına göre seçtiysek,zaten kısıtlı bir alan kullanımımız olacağı için çok fazla tercih şansımız yok demektir.Güven bebe beşikler konusunda bu sıkıntıyı bol çeşit ve uygun fiyat politikası ile en aza indirmeye çalışmaktadır. Beşik alırken öncelikle beşik için uygun yeri belirledikten sonra işimiz kolaylaşmış demektir.Yatak odamızda mı kullancaz yada bebek odası oluşturacak mıyız? bunlara karar verdikten sonra araştırma kısmına geçebilirsiniz.
Öncelikle bebek sağlığı ve kalite standartları açısından merdiven altı ürünlerden uzak durmalıyız.Problemsiz ve uzun ömürlü ürünler için; Ürün aldığınız firmaya,üründe kullanılan malzemeye,işçiliğe dikkat ediniz
Mobilya beşik veya bebek odası alırken kullanılan malzemeyi sormalıyız gerekirse üretici firmanın,kalite belge örneklerini incelemeliyiz..
Ürün marka değerini incelemeliyiz ,her zaman marka ürün iyidir diye kural yoktur. Önemli olan üretici firmanın ürünlerde kansorejen  madde içermediğine garanti vermesi ve ürünün modeli, rengi, işçiliği bizim zevkimize uymasıdır.
beşik alırken alternatifli mağazalar gezilebilir yada internetten araştırma yapılabilir. Ürün muadili ürünle kıyaslanmalıdır .Her birbirine benzeyen ürün aynı kalitede olmaya bilir.
Pahalı olan iyidir kuralı yanlıştır.Araştırma yaparken ihtiyaçlarımızı göz önünde bulundurunuz.
Mobilya beşikte aradığınız özellikleri önceden not ediniz.Mesela asansörlü mü olacak,iki çekmeceli mi yoksa dört çekmeceli mi olacak büyüyen beşik mi olacak,suntalam mı olacak veya mdf malzemeli mi ?olacak kararımızı alış verişe çıkmadan once verirsek yanılma payı o kadar azalacaktır.
Bebek beşiklerinde yatak nasıl olmalıdır?singer mi,visco mu,?ortapedik mi? ve ya yaylı  yatak mı? kullanaksınız. 
Beşik uyku setlerinde nasıl karar vereceğiz? önemli olan kullanılan malzemedir.renk ve model zevke göre ayarlanılır .Prensip olarak bu tür ürünler alırken  satılırken yada üretilirken en iyisi olmasına dikkat etmeliyiz eğer sağlıklı ve mutlu bir yeni nesil istiyorsak.
Beşik, bebek  ve çocuk ürünleri satılan sadece bu işi yapan sorumluluk sahibi işyerlerinden alınmalıdır.Kalite arıyorsak kaliteli ve ürün çeşitliliği olan yerler tercih edilmelidir.Mini  çapalı beşik  mdf ,lake ve suntalam karışık gruptan imal edilen eko modeli bulunur.Uğur böcekli mini beşik temizliği için nemli bez kullanınız.
 

Kapat