Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
2014-2015 SEZONU TİTANİC BEBEK ODASI TAKIMI
2014-2015 SEZONU TİTANİC BEBEK ODASI TAKIMI
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : 2014-2015 SEZONU TİTANİC BEBEK ODASI TAKIMI
Marka : Aymini Bebek Odası
Fiyat : TL
2014-2015 SEZONU TİTANİC BEBEK ODASI TAKIMI 2014-2015 SEZONU TİTANİC BEBEK ODASI TAKIMI 2014-2015 SEZONU TİTANİC BEBEK ODASI TAKIMI 2014-2015 SEZONU TİTANİC BEBEK ODASI TAKIMI 2014-2015 SEZONU TİTANİC BEBEK ODASI TAKIMI
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
aymini titanic bebek odası
2016-2017 SEZONU İÇİN BO MODEL KORSAN OLARAK RENK VE DESEN DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMIŞTIR
 
KORSAN
YENİ SEZON İÇİN BU DESEN VE RENKLİ MODEL GEÇERLİDİR
 
2014-2015 SEZONU TİTANİC BEBEK ODASI TAKIMI
AYMİNİ BEBEK ODASI TAKIMI
Beşik Markası: AYMİNİ
ÜRÜN:Titanic bebek odası takımı;büyüyen beşik,üç kapılı dolap,şifonyerden oluşan maksi takım veya 70x130 beşik,iki kapılı dolap,çamaşırlıktan oluşan mini takım.Ürün resimleri sticker baskıdır,ön korkuluk mdf olup diğer kısımlar suntalamdır.
Üretim Yeri: TÜRKİYE (% 100 türk sermayeli ve türkiye üretimli firma olup yurt dışı satış yapmaktadır)
AYMİNİ KALİTE BELGELİ ÜRÜNLER SUNMAKTADIR.
(K-Q TSE-ISO-EN 9000)
(Ç-E TSE-İSO-EN 14000)
(TSE İSG-OHSAS TS 18001)
(M-C TSE -ISO 10002)
(TSE )
E 1 KALİTE BELGESİ (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ) 
İNSAN, ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ 
Bebek Odasi Ölçüleri;
           Genişlik        Derinlik        Yükseklik
3 kapılı Dolap 135 cm          47 cm                205 cm
Büyüyen beşik 183 cm          78 cm                104 cm
şifonyer   90 cm           50 cm              101 cm
Beşik Kullanım Yaş Aralığı:
 0-6 ,yaşına kadar beşik iç kısmı kullanılabilir.Büyütüldüğü zaman beşiğimiz genç yatağına dönüşmektedir.Muhteşem tasarım ve sanatsal çizimlerin ihtişama dönüştüğü mükemmel tasarımlı bebek odası modelleri,şık titanic teması
İçine Uygun yatak Ebatı: 70 x130 , 60x120 modelleri için(büyüyen beşik büyütüldüğü zaman 70x180 cm lik yatak kullanılır)
İki kapılı  dolap modelleri ve üç kapılı dolap modelleri,çekmece ve dolaplı  şifonyeri ile bütün ihtiyacınıza hitap edecek bebek odası takımı,aymini sweet bear bebek odası takımı
İsteğe bağlı olarak iki vida yardımıyla zahmetsizce sabitlenebilme (sallanmama) özelliği vardır.
Üç adet büyüyen beşik alt çekmecesi  kullanım alanı geniş Çekmece,büyüyen beşik şifonyer dolabı ve çekmecesi,70x130 beşikler için dört çekmece
Güven pazarlama kalitesiyle üretilmiş beşik asansör sistemi ile,yukarı aşağı hareket eden asansör yardımı ile anne bebeğini beşiğe kolaylıkla bırakabilir ve kolaylıkla alabilir.
Ürün kurulum klavuzu paket içindedir.lütfen kurulum şemasına uyunuz.(SİTEMİZDE KURULUM VİDEOSU BULUNMAKTADIR )
Beşiğin,dolapların ve şifonyerin komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı sağlamak içindir.
Büyüyen beşiğimiz çocuğunuz güvenli bir şekilde uyuyabilmesini ve rahat etmesini sağlar.Dolap ve şifonyer geniş iç hacmi ile ihtiyacınıza cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir.
Temizlenme Özellikleri:
 Mdf lam ve suntalam ürünlerde nemli bez ile silinerek yapılır.Lake ürünlerde ise(boyalı) temiz yumuşak ve nemli bez kullanınız yumuşak dokunuşlar şeklinde siliniz.Bu şekilde teleskopik çiziklerin önüne geçebilirsiniz.)
Beşik Garanti Şartları: 
Garanti,fabrikasyon hataları ve yedek parçayı içermektedir.Kullanım esnasında zorlama yada kullanıcının ürünü taşıma esnasında oluşan çatlak ve kırıklardan oluşan arıza durumu garanti kapsamında  değidir.Taşınma ve yer değiştirmelerde ürün demonte şekilde taşınmalıdır.Montaj işin ehline yaptırılmalıdır.
KARGO VE TESLİMAT
 Ürün sipariş üzerine fabrikadan temin edilip kargoya verilir.Termin süresi için 0212 628 94 26 telefondan iletişime geçebilirsiniz
Beşik Kurulum Ve Montaj ;İstanbul içi ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı (hangi ilçeler için 
geçerli olduğunu iletişimden öğreniniz.)
BEBEK ODASI KURULUM İÇİN 
NOT;
-Sticker baskılı beşiklerde üretim malzemesi; mdf ve eko model olmak üzere iki guruptur.Ürün siparişinde ayrıntıyı sormanız yararınıza olacaktır.
-Bebek odası ; Kurulumu kesinlikle işin ehli yada uzman ekip tarafından kurulmalıdır.
-Bebek beşiği kurulum aşamasında beşik için ayrılan yer rutubetsiz ve düz bir zemin olmalıdır.
-Bebek beşiklerin ; sallama aparatlarının  ve bu aparatları bağlayan somun ve vidaların belirli aralıklarla kontrol edilmesi gerekir. SİPARİŞ İÇİN 0212 628 94 26
(GÖRSELDE SUNTALAM STİCKER BASKILI MODEL BULUNMAKTADIR)
 

Kapat