Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
TEK PARÇA KOLAY BEBEK YELEĞİ
TEK PARÇA KOLAY BEBEK YELEĞİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : TEK PARÇA KOLAY BEBEK YELEĞİ
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
TEK PARÇA KOLAY BEBEK YELEĞİ TEK PARÇA KOLAY BEBEK YELEĞİ TEK PARÇA KOLAY BEBEK YELEĞİ TEK PARÇA KOLAY BEBEK YELEĞİ TEK PARÇA KOLAY BEBEK YELEĞİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
bebek örgü modelleri
TEK PARÇA KOLAY BEBEK YELEĞİ
120 İlmekle başlanır ve 4 sıra haroşa örülür 8 ilmek kenarları haroşa ve gerisi 35 sıra düz örülür.Daha sonra koltuk kesmek için 8 ilmek haroşadan sonra iki kenarında da  20 ilmek haroşa örüyoruz.4 sıra bu şekilde devam edip 20 ilmek haroşayı kesip(geride 8 ilmek haroşa kalacak) 23 sıra daha kenarları haroşa geriye kalan yerleri düz örüyoruz.Daha sonra 3 sıra bütün ilmekleri haroşa örüp arkayı bitirdikten sonra öne geçiyoruz.. 25 ilmek haroşa iki tarafından ayırdıktan sonra geriye kaln ortadaki ilmekleri kesiyoruz ve yakayı yapmaya başlıyoruz. 8 İlmek haroşa ör 9 düz ör ,8 ilmek tekrar haroşa örüyoruz.Tersten ters,düz taraf geldiğimizde; 3 ör 1 artır,3 topla 1 artır 3 ör şeklinde örmeye devam ediyoruz.Bebek örgü yeleğimizi, 28 sıra bu şekilde devam ettikten sonra ipimizi kırıp diğer tarafa geçiyoruz,diğer tarafıda birincı kısımda anlatıldığı şekilde yaptıktan sonra ikisini birleştirip yaka kısmındaki haroşaları her sırada kenarlarından 1'er tane düz örmeye başlıyoruz,bitiminde kenar burgular gibi ortadanda katmaya başlıyoruz.
Sonuna kadar yukarıdabn aşağıya 67 sıra olması gerekiyor.İlikleri ise her iki kenara açıyoruz.Yakanın açıldığı ilk haroşadan sonra eklemeye başlıyoruz. 3 ve ya 4 ilik açabilirsiniz.Daha sonra 4 sıra haroşa örüp bebek örgü yeleğimizi bitiriyoruz.Arka kenarlarına 4 düğme dikip öndeki ilikleri takıyoruz.İstenirse bebek örgü yeleğimize hiç burgu konulmaz veya tek parça bebek yeleğimiz farklı renklerle kombine edilebilir.
İlik Açımı: 8 ilmekten 2 ilmek örüp 2 ilmek bir,iki ilmek bir alıp tekrar iki ilmek örüyoruz.Şişimizde 6 ilmek kalıyor bir dahaki dönüşümüzde 2 bir,2 bir aldığımız ilmeklerin ortasında iki tane artırıyoruz ve dönüşte onlarıda örüyoruz.Böylece ilik açılmış olur.
Kol Kesimi : Büyük iğneye kendi örgü ipinden takıp  iki ilmeğe geçiriyoruz.Tekrara başladığımız bir defa daha dolayıpşişten bırakıyoruz. İki ilmeği böylece  hepsini tamamlayıp  kolları kesmiş oluyoruz.
Tek Parça Bebek Örgü Yelek Temizliği: Çamaşır makinesi; 30-40 derece ve elde yıkama tercih edilmelidir.Deterjan seçiminde yerli ürünler tercih edilmesi türkiye ekonomisi için çok önemlidir.Memleketimizi ve kendi insanımızı sevdiğimiz,değer verdiğimiz ; Bizim insanlarımızın ürettiği ürünleri satın alarak ispatlanmış olur.
Tek parça kolay bebek yeleği 2,5 numara şiş ve krem bebe yünü ip kullanılarak örülmüştür
 

Kapat