Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
ANA DİZİ
ANA DİZİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : ANA DİZİ
Marka : GÜNEYSAN (CONVERS)
Fiyat : TL
ANA DİZİ ANA DİZİ ANA DİZİ ANA DİZİ ANA DİZİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
ana diziana dizi
CİBİNLİKLİ ANA DİZİ MODELİ
ANADİZİ KULLANIM KILAVUZU
Ambalaj malzemeleri ana dizinin parçası değildir.Çocuğunuzun güvenliği için ana dizini ambalajından çıkararak ambalajı bebek veya çocuktan uzak tutunuz.Ürünün kaliteyi arttıran bilyeli sallanma kollarını sağlam bir şekilde montaj yapınız .Koltuk kenar kısmında bulunan kilitleme ve gevşetme aparatlarını görevine uygun olarak sağ ve sol ters yönde çevrilmek üzere kullanacağınız şekle gelince kilitleyiniz(sağ ileri,sol geri kilitlenir).kilitleri tam kontrol ettikten sonra kullanabilirsiniz.bebeğinizi anadizne koyduktansonra emniyet kemerini takınız,anadizi yetişkinler gözetiminde kullanılabilir.
ANA DİZİ ÖZELLİKLERİ
* Cibinlikli anadizi modelidir.Cibinlik; bebeğinizin daha rahat uyuması için sinek ve benzeri zararlıları uzak tutar.
* Sağa sola ve ileri geri sallanma şekli ile küçük  beşik özelliği taşımaktadır.
* Sağa sola sallanma ve öne arkaya kilitleme sistemi ile sabitlenebilir.İstenilen yöne doğru sallanabilir.
*Bebeğiniz 1 yaşına gelinceye kadar beşik olarak kullanabileceğiniz, taşınabilen ,portatif beşik özelliği taşımaktadır
* Anadizini  kolay ve sallanamayı sağlayan dört adet beşik sallama aparatı.Güven pazarlama güvencesi ile üretilmiştir.Bilyeli modeldir anadizini daha kolay sallanmaya sağlayan sistemdir.
* 3 mm sünger ve tela ile lamine edilmiş kumaş kullanılmıştır.Kumaş yıkanabilir,ütü yapılabilir(elde yıkama ve ya 30-40 derce tercih edilmelidir)
* Kumaş içi elyaf ile dolgudur.
* Bebek güvenliği için külot gibi giyilebilen emniyet kemeri mevcuttur.
* Mikro kumaş döşeme ve aplike nakışlıdır.
* Anadizi alt kısmı malzeme veya oyuncak sepeti olarak kullanılabilir.
* Ana dizi kumaş kısmı sökülüp yıkanabilir.30 derece veya elde yıkama tavsiye edilir.
* Ana dizi yatağı boru kısmı darbe emici  sünger ile kaplanmıştır.
GÜVEN BEBE
NOT;
Bebeğiniz uyuduğu zaman anadizinin altta ve öndeki sabitleme aparatlarını kullanınız,anadizini uzun yıllar problemsiz kullanmak için ara ara bağlantı elemanlarını kontrol ediniz gevşeyen somun ve vidalar sıkınız bu bebek güvenliği için çok önemlidir.0-12 ay bebekler için uygundur.Kurdalelalı ve cibinlikli anadizi modelidir
 

Kapat