Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BEBEK ÖRGÜ CİVCİVLİ HIRKA
BEBEK ÖRGÜ CİVCİVLİ HIRKA
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BEBEK ÖRGÜ CİVCİVLİ HIRKA
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
BEBEK ÖRGÜ CİVCİVLİ HIRKA BEBEK ÖRGÜ CİVCİVLİ HIRKA BEBEK ÖRGÜ CİVCİVLİ HIRKA BEBEK ÖRGÜ CİVCİVLİ HIRKA BEBEK ÖRGÜ CİVCİVLİ HIRKA
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
civcivli bebek örgü hırkabebek örgü hırka
CİVCİVLİ HIRKA
KULLANILAN MALZEME; Yeterince bebe yünü iplik,2,5 luk şiş ve tığ
Civcivli bebek hırkası anlatımlı:
Civcivli  bebek hırkasını öncelikle arkasından 78 ilmekle başlıyoruz.14 sıra haroşa örüyoruz. Son sırasında .6 ters 6 düz giderek sırayı tamamlıyoruz.arkadan tekrardan tersi ters düz kısmını düz örerek 6 tane civciv yeri ayırarak o sırayıda tamamlıyoruz.gelelim civciv şeklini çıkarma noktasına …yeniden düz yerinden başlayarak altı tane düz örüp altı ters örgünün aralarınadan artırarak ters olan yerleri 12  ilmek haline getirerek o sırayıda tamamladım .arkadan tekrardan düzleri düz tersleri ters ördüm. Tekrar düz kısmına gelip altı tane düz bölümünü  örüp örnek kısmının altı tanesini şişden çıkarark yer değiştidim  değiştirdiğim ilmekleri örerek civcivin ayak kısmının bir bölümünü tamamladım diğer bölümünü ise ters yönde  değiştirdim  bölece civcivi ayak kısmını tamamlamış oldum civciv kısmı 3 yer değiştirme aşamasında ortaya çıkıyor civcivin bitiş  noktasında artırdığımız 6 tane ilmeği tekraradan tutuyoruz. o sıra öle düzü düz  örnek kısmı ise tarif ettiğim şekilde tamamlanmış oldu.modeldede göreceğiniz gibi …
73 sıra örerek koltuk altı kesimine geldim her iki tarafdan 5 er tane ilmek  keserek koltuk altını çıkarmış oldum.koltuk kısmını 38 sıra örerek arkasını tamalamış oldum .
Gelelim önlerine 43 sıra ile başladım arkasında olduğu gibi 14 sıra horoşa örerek örnek kısmını tekrardan 6 düz 6 ters olmak üzere 4 civcivlik yer ayırdım civciv için ayırdığım 6 ilmeğin aralarına artırarak 12 ilmek yaptım arka kısmındada anlattığım gibi civcivin bitiş inde artırdığımız ilmekleri yutuyoruz .(bu arada ilmekleri unutmuyoruz) 73 sıra koltuk altına kadar ördüm  tek tarafından 5 ilmek kesip  devam ettim yaka kısmını ayırncaya dek…koltuk kısmını yarılayınca yakasından 4 ilmek , sonrasında her sırada bir ilmek keserek önlerinide tamamlasmış oldum.
Civcivli bebek hırkamızın kollarına gelince 46 ilmekle başladım  14 sıra ördüm  .20 ilmek örüp 6 tane ters örüp civciv işlemini tamamlıyoruz.onun yanı sıra her 5 sırada bir hırkanın iki yanından birer ilmek artırıyoruz  taki 60 ilmek olundcaya kadar bölece kolunu koltuk kısmına getiriyoruz .kotuk altından  her iki tarafından 5 er tane kesip   sonrasında 1 er 1er keserek kolunu tamalıyoruz .
Yakasında ilmek dizerek yaka kısmını da birer kesip kestiğimiz ilmeğin etrafına ipi dolaıyıp  resimdeki görüntüyü veriyoruz.
Hırkanın bitiminde kenarlarını tığla örüp şeklini veriyoruz..Tığ ve  turuncu iple civcivlerin patisini  tamamlayıp siyah iplede göz verip  hırkayı bitiriyoruz.
BEBEK ÖRGÜ 
CİVCİVLİ HIRKA TEMİZLİĞİ
Elde veya 30 derecede yıkama bebek örgülerinde tercih edilir.
CİVCİVLİ BEBEK HIRKASI SİPARİŞİ İÇİN...arayınız
 

Kapat