Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
HUGGLO PANDA BEBEK ODASI 2015 MİNİ
HUGGLO PANDA BEBEK ODASI 2015 MİNİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : HUGGLO PANDA BEBEK ODASI 2015 MİNİ
Marka : Hugglo
Fiyat : TL
HUGGLO PANDA BEBEK ODASI 2015 MİNİ HUGGLO PANDA BEBEK ODASI 2015 MİNİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
BU ÜRÜN ÜRETİMDEN KALKMIŞTIR
 
HUGGLO PANDA BEBEK ODASI
2015 BEBEK ODASI TAKIMLARI
HUGGLO  PANDA BEBEK ODASI TAKIMI
Ürün Markası: HUGGLO
TSE (TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ) ONAYLI
E 1 BELGELİ ÜRÜNDÜR (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ) 
HUGGLO PANDA BEBEK ODASI MAKSİ TAKIM İÇİN;
Beşik kullanım Yaş Aralığı: 0-6 yaş,70 X130 Ölçülerindeki beşik için maksimum 6 yaşına kadardır. Beşik dört çekmeceli asansörlü panda desenli modeldir.70x130 iç ölçülerine  sahip olan hugglo panda asansörlü beşik ,paket içinde kurulum klavuzu ile birlikte paketlenmiştir.Beşiğimiz;beşik uyku seti,yatak,cibinlik ve cibinlikdemiri ile kullanıma hazır hale gelmektedir.Uygun yatak 70 cm x130cm dir.Sallanma ve sabitlenme özelliği vardır.
HUGGLO PANDA BÜYÜYEN BEŞİK
Panda büyüyen beşik içine Uygun yatak Ebatı: 70 x130 ebatlarında yatak,hugglo büyüyen beşiğmizi tek kişilik yatak şekline çevirince 70 x 180 yatak kullanılmaktadır.Hugglo panda büyüyen beşiğimiz sallanma ve sabitlenme özelliğine sahiptir.
Hugglo panda iki kapılı dolap;üst ve alt kısım tek raf,orta kısım sol tarafı elbise asmak için sağ taraf 3 adet raftan oluşmaktadır.
Panda şifonyer; solda tek raf ve sağda 4 adet çekmeceden oluşan şifonyeri ile kullanımı kolay ve işlevsellik kazandırılmıştır.
İki kapılı  dolap modelleri ve üç kapılı dolap modelleri,çekmeceli şifonyeri ile bütün ihtiyacınıza hitap edecek hugglo panda bebek odası takımı.Beşiğin,dolapların ve şifonyerin komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı.
Yukarı aşağı hareket eden asansör yardımı ile anne bebeğini beşiğe kolaylıkla bırakabilir ve kolaylıkla alabilir.Kullanılan beşik asansör mekanizması;.Kırılma ve yalama olma ihtimaline karşı kaliteli çelik ve otomattan yapılmış krom kaplama asansörler tercih edilmelidir.
Temizlenme Özellikleri:
 Mobilya beşiklerde temizleme;nemli bez ile silmak suretiyle yapılmalıdır.
Beşik Garanti Şartları:
Bebek odası,beşik ve diğer ürünlerdeki garanti kapsamı,yedek parça ve imalat hatasına karşıdır.Servis garantisi yoktur.
NOT;
-Ürünlerde minifiks sistemi kullanılmıştır.Bu durumda ürünleri istediğiniz kadar söküp takma imkanı sağlar. Ürünlerde  deformasyon yaşamazsınız.
-Bebek odası ve bebek mobilya ürünleri alırken ;Yedek parça tedarik konusunda yani kullanılan ,beşik sallama aparatı,beşik asansör mekanizması ve diğer yedek parçaların kalitesi konusunda bilgi alınız.
-Kargo ve ya ambar ile teslim aldığınız ürünlerde ; kurulum için beşik kurulum servislerini tercih ediniz ya da kullanım klavuzuna tam olarak uyunuz.
-Bebek beşiği kurulum aşamasında beşik için ayrılan yer rutubetsiz ve düz bir zemin olmalıdır
-Bebek beşiklerin ; sallama aparatlarının  ve bu aparatları bağlayan somun ve vidaların belirli aralıklarla kontrol edilmesi gerekir. 
SİPARİŞ İÇİN 0212 628 94 26
2015 sezon ürünüdür
 

Kapat