Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BELİS ORKİDE BEBEK ODASI
BELİS ORKİDE BEBEK ODASI
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BELİS ORKİDE BEBEK ODASI
Marka : Belis
Fiyat : TL
BELİS ORKİDE BEBEK ODASI BELİS ORKİDE BEBEK ODASI BELİS ORKİDE BEBEK ODASI BELİS ORKİDE BEBEK ODASI BELİS ORKİDE BEBEK ODASI
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
ORKİDE BEBEK ODASIBELİS ORKİDEBEBEK BEŞİKORKİDE MDF LAKE BEBEK ODASI TAKIMI
2015 SEZONU BELİS ÜRÜNLERİ
BELİS ORKİDE BEBEK ODASI
BELİS ORKİDE BÜYÜYEN BEŞİK;
Belis kalitesinin ve marka anlayışının 2015 sezonu ürünlerine yansımış halidir.Asansörlü büyüyen orkide beşikte;ön kısımda düz parkamlık şekli ile büyüyen beşiğimize görsellik katılmaktadır.Çekmece kulplarının şıklığı bize otantik bri hava katmaktadır.Şifonyer çekmecesi ve dolabıyla ,ayrıca büyüyen beşiğimizin bebeğimizle beraber büyüyerek daha sonra tek kişilik yatak olması,  sayabileceğimiz bazı özelliklerdir.Sallanma ve sabitleme standart olan özelliklerden sayılabilir.
BELİS KALİTE BELGELİ VE BEBEK SAĞLIĞINA ZARARSIZ MALZEME,BOYA VE İŞÇİLİK KULLANDIĞINI;KALİTE BELGELERİ İLE SUNMAKTADIR
ORKİDE ASANSÖRLÜ BEŞİK;
Asansörlü model olup ,çekmece kulplarıda şık ve tarihi anımsatan çekmece kulpları tercih edilmiştir.Sallanma özelliği olan modeldir,bebeğinizin rahatı ve sağlığı ön planda tutularak kalite belgeli malzemelerden üretilmiştir.Belis orkide beşik ön korkuluk aralıkları bebek kafası geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır.Komple mdf olarak üretilmiştir.
ORKİDE DOLAP
Üç kapılı ve iki kapılı dolap seçeneklerimizden mekanınıza uyanı seçebilirsiniz.Geniş hacmi ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlayan iki ve kapılı dolap seçeneği ile, ergonomik raf sistemi ve pratik çekmecelere sahip olması ve belis kalitesinin güveniyle beraber özellikleri pekiştiriyor.İç tasarımındaki akılcı çözümlerle düzenli ve tertipli olmayı sağlıyor. Belis  orkide bebek odası içeriğindeki mdf malzeme E1 sertifika sistemi ile sağlığa zararlı olmadığını kanıtlıyor. Ebeveynlerin hassasiyetini çok iyi bilen Belis tüm ulusal güvenlik ve sağlık normlarını karşılıyor.Orkide belisin 2015 sezonu için kız bebeklerimiz için tasarladığı modellerden biridir.Sol iki kapak camlı,sağ tarafı ise üç küçük çekmece üstü raf olarak tasarlanmıştır
BELİS ORKİDE ŞİFONYER
Belis kalitesinin ve yenilikçiliğinin ilk bakışta kendini belli ettiği medellerin başında gelmektedir.Dört adet geniş ve kullanışlı çekmece ile hayatınıza kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.Belis orkide şifonyer anne bebek sağlığı hassasiyeti ile kalite belge şartlarına haiz olarak üretilmiştir.Mdf malzemeden üretilmiş olup lake boyalıdır
BELİS ORKİDE BEBEK ODASI ÖLÇÜLER;
                                       YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
BÜYÜYEN BEŞİK;             114 CM                             184 CM                            90CM
ÜÇ KAPILI DOLAP;          180 CM                             141  CM                           56  CM
ŞİFONYER ;                         75 CM                                 75 CM                            45 CM
İKİ KAPILI DOLAP              180 CM                               94 CM                           56 CM
70X130 BEŞİK                     110 CM                              134 CM                           79 CM
TEMİZLİK;
Nemli bez ile silinerek yapılmalıdır.Kesinlikle deterjan,kimyasal ve çamaşır suyu nevinden ürünler temizlik için kullanılmamalıdır.Lake boyaların çizilmemesi ve zarar görmemesi için lütfen temiz ve yumuşak bez kullanınız.
 
İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KURULUM VE TESLİMAT YAPMAKTAYIZ... 
 
ORKİDE BEBEK ODASI KURULUMU;
Yetkili servis yada işin uzmanı kişilerden yardım talep ediniz.Cnc makinelerinden bütün vida,ray ve çekmece kulplarının montaj yerleri işaretlenmiş ve paket içinde kurulum şeması ile birlikte ürün paketlenmiştir.
NEDEN BELİS?
Belis % 100 türk sermayesi olup Türk mühendis,tasarımcı,işçiliği ile kaliteden taviz vermeyen hep yeniliği arayan modelleriyle üretilmiş olup bir çok ülkeye ihracatı yapılmaktadır.Bu sektörün en önde gelen üreticilerinden biridir.Marka değeri açısından bebek odası ve bebek beşik sektörü için öncü kuruluştur.
 
İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KURULUM VE TESLİMAT YAPMAKTAYIZ...
 

Kapat