Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BELİS DEFNE ŞİFONYER
BELİS DEFNE ŞİFONYER
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BELİS DEFNE ŞİFONYER
Marka : Belis
Fiyat : TL
BELİS DEFNE ŞİFONYER BELİS DEFNE ŞİFONYER BELİS DEFNE ŞİFONYER BELİS DEFNE ŞİFONYER BELİS DEFNE ŞİFONYER
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
belis defne şifonyerbelis defne bebek odası
DEFNE MDF LAKE BEBEK ODASI TAKIMI
DEFNE ŞİFONYER
BELİS DEFNE BEBEK ODASI ŞİFONYER MODELİ
2015 SEZONU BELİS ÜRÜNLERİ
BELİS DEFNE 
Belis kalitesiyle üretilmiş doğuran yatak modelidir,çekme ve yatak olarak kullanabileceğiniz şık ve güzel bir tasarımdır.mdf malzemeden üretilmiş olup defne mavi başlıklı modeldir.
BELİS DEFNE BÜYÜYEN BEŞİK MODELİ;
Belis kalitesinin ve marka anlayışının 2015 sezonu ürünlerine yansımış halidir.Asansörlü büyüyen melisa beşikte;ön kısımda düz parmaklık şekli ile büyüyen beşiğimize görsellik katılmaktadır.Çekmece kulplarının şıklığı bize otantik bir hava katmaktadır.Şifonyer çekmecesi ve dolabıyla ,ayrıca büyüyen beşiğimizin bebeğimizle beraber büyüyerek daha sonra tek kişilik yatak olması, sayabileceğimiz bazı özelliklerdir.Sallanma ve sabitleme standart olan özelliklerden sayılabilir.Çekmece kulplarındaki zerafet ve ürün kalitesi görsele yansımış,çizgileriyle belis öncülüğünün simgesi durumundadır.
BELİS KALİTE BELGELİ VE BEBEK SAĞLIĞINA ZARARSIZ MALZEME,BOYA VE İŞÇİLİK KULLANDIĞINI;KALİTE BELGELERİ İLE SUNMAKTADIR
DEFNE ASANSÖRLÜ BEŞİK;
Asansörlü beşik modeli olup ,çekmece kulplarıda şık ve tarihi anımsatan çekmece kulpları tercih edilmiştir.Sallanma özelliği olan modeldir,bebeğinizin rahatı ve sağlığı ön planda tutularak kalite belgeli malzemelerden üretilmiştir.Belis defne beşik ön korkuluk aralıkları bebek kafası geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır.Komple mdf olarak üretilmiştir.Krom kaplama asansör mekanizması,güven pazarlama beşik sallama aparatı tercih edilen ürünlerde kalite ilk planda tutulmaktadır.
DEFNE DOLAP
Üç kapılı ve iki kapılı dolap seçeneklerimizden mekanınıza uyanı seçebilirsiniz.Geniş hacmi ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlayan iki ve kapılı dolap seçeneği ile, ergonomik raf sistemi ve pratik çekmecelere sahip olması ve belis kalitesinin güveniyle beraber özellikleri pekiştiriyor.İç tasarımındaki akılcı çözümlerle düzenli ve tertipli olmayı sağlıyor. Belis  defne bebek odası içeriğindeki mdf malzeme E1 sertifika sistemi ile sağlığa zararlı olmadığını kanıtlıyor. Ebeveynlerin hassasiyetini çok iyi bilen Belis tüm ulusal güvenlik ve sağlık normlarını karşılıyor.Defne belisin 2015 sezonu için kız bebeklerimiz için tasarladığı modellerden biridir.Sol  iki kapak camsız normal,sağ tarafı ise tam dolap kapağı olarak tasarlanmıştır.Solda ayrıca iki çekmece bulunmaktadır.
BELİS DEFNE ŞİFONYER
Belis kalitesinin ve yenilikçiliğinin ilk bakışta kendini belli ettiği medellerin başında gelmektedir.Dört adet geniş ve kullanışlı çekmece ve yanında dolap  ile hayatınıza kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.Belis defne şifonyer anne bebek sağlığı hassasiyeti ile kalite belge şartlarına haiz olarak üretilmiştir.Mdf malzemeden üretilmiş olup lake boyalıdır.
BELİS DEFNE BEBEK ODASI ÖLÇÜLER;
                                       YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
BÜYÜYEN BEŞİK;             114 CM                             184 CM                            90CM
ÜÇ KAPILI DOLAP;          182 CM                             135  CM                           56  CM
ŞİFONYER ;                         85CM                                 90 CM                            45 CM
İKİ KAPILI DOLAP              182 CM                               90 CM                           56 CM
70X130 BEŞİK                     110 CM                              135 CM                           79 CM
DEFNE KARYOLA               111 CM                                207 CM                        111 CM
DEFNE B. MASASI            179 CM                                 120 CM                           62 CM
''               ''                              72 CM                                      40 CM                          45 CM
KOMODİN                             54 CM                                   50 CM                            45 CM
TEMİZLİK;
Nemli bez ile silinerek yapılmalıdır.Kesinlikle deterjan,kimyasal ve çamaşır suyu nevinden ürünler temizlik için kullanılmamalıdır.Lake boyaların çizilmemesi ve zarar görmemesi için lütfen temiz ve yumuşak bez kullanınız.
 
İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KURULUM VE TESLİMAT YAPMAKTAYIZ... 
 
DEFNE BEBEK ODASI KURULUMU;
Yetkili servis yada işin uzmanı kişilerden yardım talep ediniz.Cnc makinelerinden bütün vida,ray ve çekmece kulplarının montaj yerleri işaretlenmiş ve paket içinde kurulum şeması ile birlikte ürün paketlenmiştir.
NEDEN BELİS?
Belis % 100 türk sermayesi olup Türk mühendis,tasarımcı,işçiliği ile kaliteden taviz vermeyen hep yeniliği arayan modelleriyle üretilmiş olup bir çok ülkeye ihracatı yapılmaktadır.Bu sektörün en önde gelen üreticilerinden biridir.Marka değeri açısından bebek odası ve bebek beşik sektörü için öncü kuruluştur.
 
İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KURULUM VE TESLİMAT YAPMAKTAYIZ..
 

Kapat