Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
CİBİNLİK- KURDELALI LİLA CİBİNLİK
CİBİNLİK- KURDELALI LİLA CİBİNLİK
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : CİBİNLİK- KURDELALI LİLA CİBİNLİK
Marka : cibinlikdemiri
Fiyat : TL
CİBİNLİK- KURDELALI LİLA CİBİNLİK CİBİNLİK- KURDELALI LİLA CİBİNLİK CİBİNLİK- KURDELALI LİLA CİBİNLİK CİBİNLİK- KURDELALI LİLA CİBİNLİK CİBİNLİK- KURDELALI LİLA CİBİNLİK
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
 CİBİNLİK VE CİBİNLİK DEMİRİ BİRLİKTE FİYATIDIR
 
KURDELALI CİBİNLİK MODELİDİR
 
MOBİLYA BEŞİKLERDE KULLANILIR
CİBİNLİK CİBİNLİK DEMİRİ
SİPARİŞ İÇİN; 0212 628 94 26--05356494075
CİBİNLİK
MAVİ CİBİNLİK
KURDELA SÜSLÜ KRİSTAL MAVİ BEŞİK CİBİNLİĞİ
Yaz gecelerinin belalısı olarak bilinen sineklerden ya da sivrisineklerden korunmak için, isterseniz yatağınızı basit görüntüsünden kurtarıp görkemli hale getirmek için, isterseniz minik bebeğinizin sevimli beşiğini korumak için yatakların ve beşiklerin üzerinden süzülen cibinlikler imdada yetişmektedir. Özellikle yaz aylarıda temiz havada uyumak ve sineklerden korunmak isterseniz,cibinliğiniz mutlaka olmalı.
Beşik Tül Modelleri;
Bebek beşiklerinde,büyüyen beşiklerde,sepet beşiklerde ve bambu modellerinde en önemli unsurlardan biride cibinliktir.Hem görsel olarak tamamlayıcı olacaktır hemde sinek ve benzeri zararlılardan bebeğinizi ve sizi koruyacaktır.Beşiklerde cibinlik,cibinlik demiri yardımıyla tutturulur.Önce cibinlik demiri alt kısmındaki sıkma aparatı yardımıyla beşiğe monte ettirilir daha sonra tül üzerine konur.
Cibinlik Nasıl Dikilir?
İlk yapmanız gereken ne için kullanacağımızı belirlemektir,yatak odası için mi?genç odası yatağı için mi?sünnet için mi? mobilya beşik için mi ? kararımızı netleştirdikten sonra yatağınızın ölçülerini alarak cibinlik için kullanacağınız kumaşın ölçüsünü belirlemeniz gerekir.
Cibinlik için en uygun kumaş türü organze kumaşlardır. Cibinliğinizin dikimi bittiğinde bu kumaşların çok şık durduğunu göreceksiniz.
Kumaşınızın en ölçüsünü boy ölçüsü olarak kullanacağınız için yan çevirmeniz gerekiyor. Cibinlik kumaşınızı beşiğinizin  her iki yanından aşırtarak cibinliğin yükseklik ölçüsünü net olarak belirleyebilirsiniz.
Cibinliğin ön parçasını üçgen şeklinde kesip yan parçalara dikin. Ancak organze kumaş ya da tül kullanacağınız için dikiş konusunda hassas olmanız gerekir. Yoksa dikiş esnasında kumaşınıza zarar verirsiniz. Kumaşınızın zarar görmemesi için ekstrafor denen malzemeyi araya katarak dikerseniz olumlu sonuç alabilirsiniz.Kristal tül ilede ekonomik mcibinlik modelleri elde edebilirsiniz.
Farklı cibinlik  anlatımlı yapılışı:
Cibinliğinizin tavandan bir halka ile aşağı süzüleceği bu model için bir tane 40 ve 45 cm çapında halka aparatına ihtiyacınız var. İsterseniz bir parça tel yardımıyla bu aparatı kendiniz yapın, isterseniz aparatı www.cibinlikdemiri.com  dan satın alınız.
Tavan,yatak odası ve genç odası cibinlik modeli
Seçtiğiniz tülün boyunu yine boy olarak kullanacaksınız. Yatağın etek ucundan halka aparatına kadar olan alanı ölçerek bu ölçüden 1 metre daha fazla kumaş sizin için yeterli olacaktır.
Tülü 4 eşit parçaya bölün. Parçalar eşit dikdörtgenlerden oluştuğu için yukarı kısmını büzmeniz gerekir. Yukarı kısma gelen bölümünü bolca büzerek güzel bir görüntü elde etmiş olursunuz.
Üst kısma yerleştirme konusuna gelince teli daire şekline getirmeden önce düz şerit halinde enli bir kurdele ile iki yanından dikerek bir oluk oluşturun ve son olarak teli bu oluktan geçirin. Bu sayede tülü kendiliğinden büzmüş olursunuz.
CİBİNLİK İÇİN ,CİBİNLİK DEMİRİ VE ÖZELLİKLERİ
* Cibinlik demiri kendi imalatımızdır.Toptan ve perakende satışımız vardır
* Güven kaplama kalitesiyle profil kısmı  çinko kaplama olarak üretilmiş cibinlik demiri modelidir.
* Yeni model beşik tutma aparatı ile montajlanmış cibinlik demiri;daha sağlam kavrama,daha şık görünüm ve beşik sallanırken düşme riskini minimuma indiren cibinlik mekanizması 
* Üç parça halinde demonte şekinde ;paketlemesi,taşıması ve kargolaması kolaylaştırılmıştır.
* Bebek sağlığı ön planda tutularak çapaksız boru ve çapaksız plastik kullanılan cibinlikdemiri anneler için daha güvenli hale getirilmiştir.
* Cibinlik demirindeki şık tasarım sayesinde sıradanlıktan çıkılmış ve bebek beşiğimizin görsel güzelliği artırılmıştır.
* Bebek beşik cibinlik demiri mobilya beşiklerde ve oyun parklarında kullanıma uygundur
* Toptan ve perakende satışımız vardır.
* Cibinlik ve cibinlik demiri siparişi için güven bebe 
* Toptan ve perakende 0212 628 94 26--05356494075
 

Kapat