Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BELİS GEMİCİ BÜYÜYEN BEŞİK
BELİS GEMİCİ BÜYÜYEN BEŞİK
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BELİS GEMİCİ BÜYÜYEN BEŞİK
Marka : Belis
Fiyat : TL
BELİS GEMİCİ BÜYÜYEN BEŞİK BELİS GEMİCİ BÜYÜYEN BEŞİK BELİS GEMİCİ BÜYÜYEN BEŞİK BELİS GEMİCİ BÜYÜYEN BEŞİK BELİS GEMİCİ BÜYÜYEN BEŞİK
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
belis gemici büyüyen beşikbelis gemici beşik
BELİS GEMİCİ BEBEK ODASI
BELİS GEMİCİ BÜYÜYEN BEŞİK;
Belis gemici bebek odası,üç kapılı gemici dolap,gemici büyüyen beşik ve gemici şifonyerden oluşmaktadır.
Belis kalitesinin ve marka anlayışının 2015 sezonu ürünlerine yansımış halidir.Asansörlü gemici beşikte;ön kısımda sadeliğin yanında çok şık çapa figürü ve simit çekmece kulplar ile büyüyen beşiğimize görsellik katılmaktadır.Üç  adet büyüyen beşik alt çekmecesi , şifonyer çekmecesi ve dolabıyla ,ayrıca büyüyen beşiğimizin bebeğimizle beraber büyüyerek daha sonra 70 x180 ölçülerinde tek kişilik yatak olması,sallanan kısmın istenirse ders çalışma masası olarak kullanabiliyor olması sayabileceğimiz bazı özelliklerdir.Belis gemici büyüyen beşik iç ölçüleri 70x 130 ebatlarındadır. Gemici büyüyen beşik kırmızı,lacivert ve beyazın mükemmel uyumunu sunmaktadır.Büyüyen beşik şifonyer kapağında ki çapa figürü ile görsellik arttırılmıştır.
--- BELİS GEMİCİ MODEL İLE ÇAPA MODEL ARASINDA Kİ FARK
-Belis gemici model suntalam malzemeden üretilmiş olup büyüyen beşik standart ölçülerde 70x130 beşik içi ölçülerindedir.
-Belis çapa komple mdf malzemeden lake boya ile boyanmıştır.Beşik iç ölçü 80 x 130 cm dir
 
BELİS GEMİCİ BEBEK ODASI ÖLÇÜLER;
                                       YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
BÜYÜYEN BEŞİK;             115 CM                             184 CM                            80 CM
KELEBEK ASANSÖRLÜ BEŞİK;
Asansörlü ön kısım çekmece kırmızı ve laciver tonları ile süslenmiş olup ,çekmece kulplarıda yuvarlak hatlar şeklinde kulp olarak tasarlanmıştır.Sallanma ve sabitlenme imkanı sunan ürün,bebeğinizin rahatı ve sağlığı ön planda tutularak kalite belgeli malzemelerden üretilmiştir.Belis kelebek beşik ön korkuluk aralıkları bebek kafası geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır.Asansör malzemesi pas tutmayan krom kaplama malzemeden,güven pazarlama ürünleri kullanılmıştır.
BELİS GEMİCİ ASANSÖRLÜ BEŞİK ÖLÇÜLERİ;
                                              YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
70X130 BEŞİK                     134 CM                            120 CM                            80CM
BELİS GEMİCİ  DOLAP
Üç kapılı ve iki kapılı dolap seçeneklerimizden mekanınıza uyanı seçebilirsiniz.Geniş hacmi ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlayan iki ve kapılı dolap seçeneği ile, ergonomik raf sistemi ve pratik çekmecelere sahip olması ve belis kalitesinin güveniyle beraber özellikleri pekiştiriyor.İç tasarımındaki akılcı çözümlerle düzenli ve tertipli olmayı sağlıyor. Belis gemici bebek odası içeriğindeki sunta malzeme E1 sertifika sistemi ile sağlığa zararlı olmadığını kanıtlıyor. Ebeveynlerin hassasiyetini çok iyi bilen Belis tüm ulusal güvenlik ve sağlık normlarını karşılıyor.Gemici belisin 2015 sezonu için erkek ve kız bebeklerimiz için tasarladığı modellerden biridir.Üç kapılı dolap içi sağda altta iki adet çekmece,üstü elbise almak için,en üstü raf şeklinde olup,solda dört adet raf bulunmaktadır.Üç kapılı dolap kapaklarında ki çapa ve denizci figürleri ile süslenmiştir.Gemici iki kapılı dolap;altta iki çekmece,sağda elbise askısı bölümü,solda üç adet raf bulunmaktadır.Kapak kısımlarında gemici dümen,çapa şekli ve simit pencere modeli vardır.
                                              YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
İKİ KAPILI DOLAP             180 CM                               90 CM                             56 CM
ÜÇ KAPILI DOLAP             180 CM                               135 CM                          56 CM
BELİS GEMİCİ ŞİFONYER
Belis kalitesinin ve yenilikçiliğinin ilk bakışta kendini belli ettiği medellerin başında gelmektedir.Dört çekmece ve ve çapa,gemici desenli figür süsleme ile hayatınıza kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.Belis gemici şifonyer anne bebek sağlığı hassasiyeti ile kalite belge şartlarına haiz olarak üretilmiştir.
                                          YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
ŞİFONYER ;                         94CM                                 79 CM                            47 CM
TEMİZLİK;
Nemli bez ile silinerek yapılmalıdır.Kesinlikle deterjan,kimyasal ve çamaşır suyu nevinden ürünler temizlik için kullanılmamalıdır.
İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KURULUM VE TESLİMAT YAPMAKTAYIZ... 
BELİS GEMİCİ BEBEK ODASI KURULUMU;
Yetkili servis yada işin uzmanı kişilerden yardım talep ediniz.Cnc makinelerinden bütün vida,ray ve çekmece kulplarının montaj yerleri işaretlenmiş ve paket içinde kurulum şeması ile birlikte ürün paketlenmiştir.
NEDEN BELİS?
Belis % 100 türk sermayesi olup Türk mühendis,tasarımcı,işçiliği ile kaliteden taviz vermeyen hep yeniliği arayan modelleriyle üretilmiş olup bir çok ülkeye ihracatı yapılmaktadır.Bu sektörün en önde gelen üreticilerinden biridir.Marka değeri açısından bebek odası ve bebek beşik sektörü için öncü kuruluştur.
İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KURULUM VE TESLİMAT YAPMAKTAYIZ...
 

Kapat