Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Bebek Örgü Battaniye Modelleri
Bebek Örgü Battaniye Modelleri
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Bebek Örgü Battaniye Modelleri
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
Bebek Örgü Battaniye Modelleri Bebek Örgü Battaniye Modelleri Bebek Örgü Battaniye Modelleri Bebek Örgü Battaniye Modelleri Bebek Örgü Battaniye Modelleri
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

bebek battaniyesi

BEBEK ÖRGÜ BATTANİYE MODELLERİ

Hanımlar için meşakkati hiç göze gelmeyen belkide en zevkli uğraşlardan biridir örgü,hele anna adayıysanız örgü sanatsal ve ekonomik olaylardan soyutlanıp tamamen en içten gelen sevgi tezahürü gibi nakış nakış işlenmektedir.Biten bebek örgü bazen bebek battaniyesi,hırka,yelek,örgü elbise,patik ve şapka-bere de olabilir.Önemli olan severek ve isteyerek yapılan bebek örgüsüne katılan içten sevgidir

Örgü  bebek battaniyeleri sıcak tutmasının yanında el emeği göz nuru ile işlenmiştir .Bebeğin örgü seçimi olamayacağı için bebek örgümüz görüntüdense işlevsel olması bebekler için önemli olsada biz anneler genelde  örgü bebek battaniyesinin görselliğine de çok önem veririz. Örgü bebek battaniye modellerini bebeğinizin cinsiyetine uygun renklerin yanında kullanılan iplik ve malzemenin sağlık açısından kalitesi ispat edilmiş ürünler olması tercih edilmelidir. Genellikle standart  iki  renk kullanılır kızlara pembe erkeklere ise mavi renkte tercih edilirler. Ancak biraz hayal gücü ile sınırların dışına çıkmamız mümkündür.

Eğer erkek bebeğiniz için örecekseniz, örgü bebek battaniye modellerinden beğendiğiniz doğa ve çizgi film karakterleri seçebilir veya sevimli hayvan figürleri,örgü desen,araba,tren,uçak işleme yapılabilir.Bebek örgü süsleme modellerimizden nakış gibi işlenmiş süslemeler seçebilir ve örgü erkek  bebek battaniyenizi dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.Taraftarı olduğunuz takıma uygun örgü bebek battaniye modellerini de örebilirsiniz.

Kız bebekler için pembe,lila ve pastel tonlarında renkler tercih edebilirsiniz.Kız bebek örgü battaniyelerinde ise çiçekli güllü  ,sevimli hayvan figürleri ,kelebek ve kalp gibi desenler işleyerek bebek örgü battaniyenizi tamamlayabilirsiniz.

Bebeğinizin odasının,bebek arabasının,bebek bakım çantasının renklerine uyum sağlayacak battaniye modeli ile hem bebeğinizi soğuktan korumuş hemde  bebek odanızı dekore etmiş ve diğer eşyaları ile uyum sağlamış olursunuz.

 

Kapat