Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
ARAS SULTAN KREM CİBİNLİK
ARAS SULTAN KREM CİBİNLİK
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : ARAS SULTAN KREM CİBİNLİK
Marka : Cibinlik Demiri
Fiyat : TL
ARAS SULTAN KREM CİBİNLİK ARAS SULTAN KREM CİBİNLİK ARAS SULTAN KREM CİBİNLİK ARAS SULTAN KREM CİBİNLİK ARAS SULTAN KREM CİBİNLİK
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
cibinlik
CİBİNLİK
LÜKS CİBİNLİK
GÜPÜRLÜ LÜKS CİBİNLİK
Beşik Tül Modelleri;
Cibinlik kullanımında en önemli noktalardan biri cibinlik demiri seçimidir.Cibinlik demiriniz tülünüze uygun değil ise kullanma olağanız yoktur.Ya da cibinlik alırken cibinliğe uygun cibinlik demiri tercih etmelisiniz.
Cibinlik ve Cibinlik Demiri Kullanım Alanı;
Bebek beşiklerinde,büyüyen beşiklerde,sepet beşiklerde ve bambu modellerinde en önemli unsurlardan biride cibinliktir.Hem görsel olarak tamamlayıcı olacaktır hemde sinek ve benzeri zararlılardan bebeğinizi ve sizi koruyacaktır.Beşiklerde cibinlik,cibinlik demiri yardımıyla tutturulur.Önce cibinlik demiri alt kısmındaki sıkma aparatı yardımıyla beşiğe monte ettirilir daha sonra tül üzerine konur.
Cibinlik Nasıl Dikilir?
İlk yapmanız gereken ne için kullanacağımızı belirlemektir,yatak odası için mi?genç odası yatağı için mi?sünnet için mi? mobilya beşik için mi ? kararımızı netleştirdikten sonra yatağınızın ölçülerini alarak cibinlik için kullanacağınız kumaşın ölçüsünü belirlemeniz gerekir.
Cibinlik için en uygun kumaş türü organze veya güpürlü kumaşlardır. Cibinliğinizin dikimi bittiğinde bu kumaşların çok şık durduğunu göreceksiniz.
Kumaşınızın en ölçüsünü boy ölçüsü olarak kullanacağınız için yan çevirmeniz gerekiyor. Cibinlik kumaşınızı beşiğinizin  her iki yanından aşırtarak cibinliğin yükseklik ölçüsünü net olarak belirleyebilirsiniz.
Cibinliğin ön parçasını üçgen şeklinde kesip yan parçalara dikin. Ancak organze kumaş ya da tül kullanacağınız için dikiş konusunda hassas olmanız gerekir. Yoksa dikiş esnasında kumaşınıza zarar verirsiniz. Kumaşınızın zarar görmemesi için ekstrafor denen malzemeyi araya katarak dikerseniz olumlu sonuç alabilirsiniz.Kristal tül ilede ekonomik mcibinlik modelleri elde edebilirsiniz.
Farklı cibinlik  anlatımlı yapılışı:
Cibinliğinizin tavandan bir halka ile aşağı süzüleceği bu model için bir tane 40 ve 45 cm çapında halka aparatına ihtiyacınız var. İsterseniz bir parça tel yardımıyla bu aparatı kendiniz yapın, isterseniz aparatı www.cibinlikdemiri.com  dan satın alınız.
Tavan,yatak odası ve genç odası cibinlik modeli
Seçtiğiniz tülün boyunu yine boy olarak kullanacaksınız. Yatağın etek ucundan halka aparatına kadar olan alanı ölçerek bu ölçüden 1 metre daha fazla kumaş sizin için yeterli olacaktır.
Tülü 4 eşit parçaya bölün. Parçalar eşit dikdörtgenlerden oluştuğu için yukarı kısmını büzmeniz gerekir. Yukarı kısma gelen bölümünü bolca büzerek güzel bir görüntü elde etmiş olursunuz.
Üst kısma yerleştirme konusuna gelince teli daire şekline getirmeden önce düz şerit halinde enli bir kurdele ile iki yanından dikerek bir oluk oluşturun ve son olarak teli bu oluktan geçirin. Bu sayede tülü kendiliğinden büzmüş olursunuz.
 

Kapat