Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
SEPET BEŞİK CİBİNLİK DEMİRİ
SEPET BEŞİK CİBİNLİK DEMİRİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : SEPET BEŞİK CİBİNLİK DEMİRİ
Marka : Cibinlik Demiri
Fiyat : TL
SEPET BEŞİK CİBİNLİK DEMİRİ SEPET BEŞİK CİBİNLİK DEMİRİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

cibinlik demiricibinlik demiri

CİBİNLİK DEMİRİ

SEPET BEŞİK CİBİNLİK DEMİRİ

*Cibinlik demiri;cibinlik'i aparat yardımıyla tutmaya  yarayan ,metal,plastik ve benzeri malzemeden yapılan ,sabitlenebilen ve bir yere sabitlendikten sonra cibinlik takılarak kullanılan sistemdir.

*Cibinlik demiri;sepet beşiklerde,mobilya beşiklerde,oyun parkı,bambu beşik ve benzeri tül takılması gereken yerlerde ,tülü tutturmaya yarar.resimdeki model sepet beşiklr için kullanılabilir.Diğer modeller için uygun değildir.

*Cibinlik demiri imalatı ve toptan-perakende satışı yapmaktayız

 

Kapat