Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
PEMBE LİKRALI CİBİNLİK
PEMBE LİKRALI CİBİNLİK
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : PEMBE LİKRALI CİBİNLİK
Marka : Cibinlik Demiri
Fiyat : TL
PEMBE LİKRALI CİBİNLİK PEMBE LİKRALI CİBİNLİK PEMBE LİKRALI CİBİNLİK
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
 
CİBİNLİK DEMİRİ
CİBİNLİK
CİBİNLİK DEMİRİ
LİKRALI LÜKS BEŞİK CİBİNLİĞİ
Yaz gecelerinin belalısı olarak bilinen sineklerden ya da sivrisineklerden korunmak için, isterseniz beşiğinizin sade görüntüsünden kurtarıp görkemli hale getirmek için, isterseniz minik bebeğinizin sevimli beşiğini korumak için cibinlik kullanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarıda temiz havada uyumak ve sineklerden korunmak için,cibinliğiniz mutlaka olmalıdır.Bebek beşiklerinde haşarattan korunmak ve dekor amaçlı kullanılabilir.
Beşik Cibinlik Modelleri;
Bebek beşiklerinde,büyüyen beşiklerde,sepet beşiklerde ve bambu modellerinde en önemli unsurlardan biride cibinliktir.Hem görsel olarak tamamlayıcı olacaktır hemde sinek ve benzeri zararlılardan bebeğinizi ve sizi koruyacaktır.Beşiklerde cibinlik,cibinlik demiri yardımıyla tutturulur.Önce cibinlik demiri alt kısmındaki sıkma aparatı yardımıyla beşiğe monte ettirilir daha sonra tül üzerine konur.
Cibinlik Nasıl Takılır?
Cibinlik; Önceden belirlenmiş ya da standart ölçülerde dikilir.Cibinlik demiri ile birlikte kullanılır.Cibinlik nasıl takılır? cibinlik ; kafa kısmı yuvarlak ve düz olmak üzere değişik şekillerde dikilmiş olabilir.Öncelikle kullanacağımız cibinlik demiri ve beşiğimizin şekline uygun olmalıdır.Mesala likları lüks cibinliklerde dikim düz olan cibinlik demirleri için dikilmiştir bu model yuvarlak cibinlik demirlerine uygun değildir.L şeklinde düz cibinlik demiri ile kullanılır.Likralı cibinlik; cibinlik demirine takılacak kısmı iki parça şeklindedir.Önce cibinlik demiri üst çubuk çıkarılır,cibinlik çubuğu iki tarafa eşit şekilde takıldıktan sonra cibinlik demiri gövdesine takılır ve beşiğe montajı yapılır.
CİBİNLİK DEMİRİ
 LÜKS CİBİNLİK MODELLİ BORULU,GÜVEN PAZARLAMA CİBİNLİK DEMİRİ
* Büyüyen beşiklerde,mobilya beşiklerde,mini mobilya beşikler kullanılır.
* B u cibinlik için uygun olan cibinlik demiri; L model çubuklu cibinlik demiri modelidir.
* Cibinlik ve cibinlik demiri kullanımında birinci amaç ; bebeklerin uçan haşaratlardan korunmasıdır,sinek ve benzeri canlıların bebeklerimize zarar vermesini engellemektir.İkinci amaç ise ; Beşiğimizin görsel olarak  daha güzel görünmesini sağlamaktır.
* Cibinlik demiri kendi imalatımızdır.Çin malı değildir,kaliteli plastik hammadde ile üretilmiştir.Bebek sağlığını olumsuz etkileyecek malzeme kullanılmamıştır.
* Güven kaplama kalitesiyle metal kısmı  çinko kaplama olarak üretilmiş cibinlik demiri modelidir.İsteğe göre boyalı modelide mevcuttur.
* Yeni model beşik tutma aparatı ile montajlanmış cibinlik demiri;daha sağlam kavrama,daha şık görünüm ve beşik sallanırken düşme riskini minimuma indiren cibinlik mekanizması 
* Üç parça halinde demonte şekinde ;paketlemesi,taşıması ve kargolaması kolaylaştırılmıştır.
* Bebek sağlığı ön planda tutularak çapaksız boru ve çapaksız plastik kullanılan cibinlikdemiri anneler için daha güvenli hale getirilmiştir.
* Cibinlik demirindeki şık tasarım sayesinde sıradanlıktan çıkılmış ve bebek beşiğimizin görsel güzelliği artırılmıştır.
* Bebek beşik cibinlik demiri mobilya beşiklerde ve oyun parklarında kullanıma uygundur
* Toptan ve perakende satışımız vardır.
NOT;
SİPARİŞ İÇİN; 0212 628 94 26--05356494075
GÖRSELDEKİ CİBİNLİK,RESİMLE BERABER PAYLAŞILMIŞ OLAN CİBİNLİKDEMİRİ İLE BİRLİKTE KULLANILMAKTADIR.
 

Kapat