Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
AYMİNİ KUMRU BÜYÜYEN BEŞİK
AYMİNİ KUMRU BÜYÜYEN BEŞİK
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : AYMİNİ KUMRU BÜYÜYEN BEŞİK
Marka : Aymini Bebek Odası
Fiyat : TL
AYMİNİ KUMRU BÜYÜYEN BEŞİK AYMİNİ KUMRU BÜYÜYEN BEŞİK AYMİNİ KUMRU BÜYÜYEN BEŞİK AYMİNİ KUMRU BÜYÜYEN BEŞİK AYMİNİ KUMRU BÜYÜYEN BEŞİK
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
AYMİNİ BEBEK ODASIKUMRU BÜYÜYEN BEŞİK2015-2016 SEZONU AYMİNİ KUMRU BEBEK ODASI TAKIMI
 
 
 
AYMİNİ KUMRU BÜYÜYEN BEŞİK MODELİ
 
ÜRÜN:AYMİNİ KUMRU BEBEK ODASI ;
büyüyen beşik,üç kapılı dolap,şifonyerden oluşan maksi takım veya 70x130 beşik,iki kapılı dolap,çamaşırlıktan oluşan mini takım.Ürün resimleri sticker baskıdır,ön korkuluk mdf olup diğer kısımlar suntalam malzemeden üretilmiştir.
Üretim Yeri: TÜRKİYE 
(% 100 türk sermayeli ve türkiye üretimli firma olup yurt dışı satış yapmaktadır)
AYMİNİ KALİTE BELGELİ ÜRÜNLER SUNMAKTADIR.
(K-Q TSE-ISO-EN 9000)
(Ç-E TSE-İSO-EN 14000)
(TSE İSG-OHSAS TS 18001)
(M-C TSE -ISO 10002)
(TSE )
E 1 KALİTE BELGESİ (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ) 
İNSAN, ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ 
 0-6 ,yaşına kadar beşik iç kısmı kullanılabilir.Kız bebekler için tasarlanmış olup pembe renk ağırlıklı aymini kumru bebek odası avangard ayaklar ve çizim ile görsellik arttırılmıştır.
Aymini kumru bebek odası beşikler  için kumru beşik içine Uygun yatak Ebatı: 70 x130 , 60x120 modelleri için(büyüyen beşik büyütüldüğü zaman 70x180 cm lik yatak kullanılır)
İki kapılı  dolap modelleri ve üç kapılı dolap modelleri,çekmece ve dolaplı  şifonyeri ile bütün ihtiyacınıza hitap edecek bebek odası takımı,aymini kumru bebek odası takımı
İsteğe bağlı olarak iki vida yardımıyla zahmetsizce sabitlenebilme (sallanmama) özelliği olan kumru beşiği
Büyüyen beşik alt çekmecesi  bu üründe bulunmamaktadır,aymini kumru büyüyen beşikte büyüyen beşik şifonyer çekmeceleri bulunmaktadır ve üç adettir,70x130 ve 60x120 beşikler için iki çekmece bulunmaktadır.
Beşik asansör sistemi ile,yukarı aşağı hareket eden asansör yardımı ile anne bebeğini beşiğe kolaylıkla bırakabilir ve kolaylıkla alabilir.
Ürün kurulum klavuzu paket içindedir.lütfen kurulum şemasına uyunuz.Ya da uzman birilerinin kurulum yapmasını sağlayınız.
Beşiğin,dolapların ve şifonyerin komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı bulunmaktadır.
AYMİNİ KUMRU DOLAP;
*Geniş dolap iç hacmi
*Üç kapılı dolaplarda en altta üç adet çekmece bulunmaktadır
AYMİNİ KUMRU ŞİFONYER;
*Sağ kısımda dolap,solda üç adet dar çekmece ve en alt kısımda geniş bir çekmecesi bulunmaktadır.
Temizlenme Özellikleri: 
Mdf lam ve suntalam ürünlerde nemli bez ile silinerek yapılır.Lake ürünlerde ise(boyalı) temiz yumuşak ve nemli bez kullanınız yumuşak dokunuşlar şeklinde siliniz.Bu şekilde teleskopik çiziklerin önüne geçebilirsiniz.)
Beşik Garanti Şartları: Garanti,fabrikasyon hataları ve yedek parçayı içermektedir.Kullanım esnasında zorlama yada kullanıcının ürünü taşıma esnasında oluşan çatlak ve kırıklardan oluşan arıza durumu garanti kapsamında  değidir.Taşınma ve yer değiştirmelerde ürün demonte şekilde taşınmalıdır.Montaj işin ehline yaptırılmalıdır.
KARGO VE TESLİMAT
 Ürün sipariş üzerine fabrikadan temin edilip kargoya verilir.Termin süresi için 0212 628 94 26  ve 05356494075 telefondan iletişime geçebilirsiniz.
Beşik Kurulum Ve Montaj ;İstanbul içi ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı (hangi ilçeler için 
geçerli olduğunu iletişimden öğreniniz.)
BEBEK ODASI KURULUM İÇİN 
NOT;
-Sticker baskılı beşiklerde üretim malzemesi; mdf ve eko model olmak üzere iki guruptur.Ürün siparişinde ayrıntıyı sormanız yararınıza olacaktır.
-Bebek odası ; Kurulumu kesinlikle işin ehli yada uzman ekip tarafından kurulmalıdır.
-Bebek beşiği kurulum aşamasında beşik için ayrılan yer rutubetsiz ve düz bir zemin olmalıdır.
-Bebek beşiklerin ; sallama aparatlarının  ve bu aparatları bağlayan somun ve vidaların belirli aralıklarla kontrol edilmesi gerekir. SİPARİŞ İÇİN GÜVEN BEBE 0212 628 94 26
 

Kapat