Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Mehtap Bebe Bebeloy Ayıcık Kahve Beşik
Mehtap Bebe Bebeloy Ayıcık Kahve Beşik
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Mehtap Bebe Bebeloy Ayıcık Kahve Beşik
Marka : Mehtap Bebe Bebeloy
Fiyat : TL
Mehtap Bebe Bebeloy Ayıcık Kahve Beşik Mehtap Bebe Bebeloy Ayıcık Kahve Beşik Mehtap Bebe Bebeloy Ayıcık Kahve Beşik
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
ÖZELLİKLERİ
 
sepet ve mobilya beşikmobilya sepet beşikAyıcık desenli modeldir
 
60X120 İç ölçülerinde,dıştan sallanır mobilya ve sepet beşik karması beşik modelidir.Başlık kısımlar ve alt sallama bağlantı kısımları mobilya diğer bölümler kumaştan oluşmaktadır.Demir profille bağlantılı sağlam ve dayanıklı bir beşik modeli
 
        Mehtap Bebe Bebeloy Ayıcık Beşik;Tekerlekli beşik modelidir,kolayca taşınabilir,ön tekerler sabitlenebilir,alt kısım çekmece olarak tasarlanmıştır.Geniş ve oldukça büyük çekmecesi vardır.
 
Uyku seti ürünle komplike olarak sunulmuş ve yatak,cibinlik,cibinlik demiri,sabitlemeyi sağlayan aparatı ile birlikte kolay taşınabilen tek paket olarak hazırlanmış olan kumaş lı mobilya beşik ;kolay kurulumu ile kargo ve ambarla ürün isteyenler için ideal bir beşik modeli olarak tercih sebebi olabilir.
 

Kapat