Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
KRAL ALTIN BEŞİK UYKU SETİ
KRAL ALTIN BEŞİK UYKU SETİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : KRAL ALTIN BEŞİK UYKU SETİ
Marka : aras bebe
Fiyat : TL
KRAL ALTIN BEŞİK UYKU SETİ KRAL ALTIN BEŞİK UYKU SETİ KRAL ALTIN BEŞİK UYKU SETİ KRAL ALTIN BEŞİK UYKU SETİ KRAL ALTIN BEŞİK UYKU SETİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

KRAL ALTIN UYKU SETİKRAL GÜMÜŞ BEŞİK ÖRTÜKRAL ALTIN BEŞİK UYKU SETİ

Bebek beşiklerinde,mobilya beşiklerde ve büyüyen beşiklerde kullanılır; Bebekleri korumak,kafasının veya herhangi bir yerinin mobilyaya çarpmasına engel olmak için ayrıca mobilya beşiğimizin güzel gözükmesi gibi görsel amaçlı kullanılır.İki uzun kenar,iki kısa kenar,yorgan,yastık ve çarşaftan oluşan beşik örtüsüdür.Kral deseni işlemelidir.Pamuklu kumaş tercih edildiği için bebeğe zarar vermez, aras ürünüdür,farklı renk seçeneği bulunur.Kral altın beşik uyku seti,kral gümüş beşik örtüsü ve benzeri renkler siparişe göre yapılır.

Ölçüleri 70x130 ve 60x120 ebaklarında imal edilmektedir.Yıkanabilir,30-40 derece arası tavsiye edilir

SİPARİŞ İÇİN GÜVEN BEBE 02126289426 VE 05356494075

 

Kapat