Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BELİS DOLCE ÜÇ KAPILI DOLAP
BELİS DOLCE ÜÇ KAPILI DOLAP
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BELİS DOLCE ÜÇ KAPILI DOLAP
Marka : Belis
Fiyat : TL
BELİS DOLCE ÜÇ KAPILI DOLAP BELİS DOLCE ÜÇ KAPILI DOLAP BELİS DOLCE ÜÇ KAPILI DOLAP BELİS DOLCE ÜÇ KAPILI DOLAP BELİS DOLCE ÜÇ KAPILI DOLAP
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
BELİS DOLCE ÜÇ KAPILI DOLAPBELİS DOLCE DOLAP İÇİBELİS DOLCE BEBEK ODASI
Belis dolce bebek odası;üç kapılı çizgili model dolce dolap,büyüyen beşik ve şifonyerden oluşmaktadır.Mini takım ise ; İki kapılı dolce dolap,dolce asansörlü lüks beşik ve şifonyerden oluşmaktadır.Belis dolce büyüyen üç farklı ölçüde üretilmektedir,yavrulu büyüyen modelide bulunmaktadır.
Belis kalitesinin ve marka anlayışının 2017 sezonu ürünlerine yansımış halidir.Asansörlü dolce beşikte;ön kısımda sadeliğin yanında modern çizimler kullanılmıştır. çekmece kulplar ile büyüyen beşiğimize görsellik katılmaktadır.Dolce büyüyen beşikte çekmeceler ve ve bebek odası beyazdır.Büyüyen beşik alt çekmecesi yavrulu olan ve üç çekmeceli olan modeldir, 
BELİS DOLCE ÜÇ KAPILI DOLAP
 
Üç kapılı dolap dıştan ayakları ve çizgili kapak süslemesi ile bir bütünlük arzetmekle birlikte belis kalitesinide sunmaktadır.iç kısım solda  beş adet raf,sağda ise üstte geniş elbiselik ortada ise elbise asmaya yarayan bölüm bulunmaktadır.Kapaklarda ve çekmece kulplarında çekmece kulp ve üç kapılı dolap desenleri uyum içinde sunulmuştur. Belis dolce üç kapılı dolap kodu 5445 tir.
 
BELİS DOLCE ÜÇ KAPILI DOLAP ÖLÇÜLERİ;    
                                                             Genişlik =    140 cm
 
                                                              Derinlik =      52 cm
 
                                                              Yükseklik =  207 cm
 

Kapat