Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
CİBİNLİKLİ BERA ANADİZİ
CİBİNLİKLİ BERA ANADİZİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : CİBİNLİKLİ BERA ANADİZİ
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
CİBİNLİKLİ BERA ANADİZİ CİBİNLİKLİ BERA ANADİZİ CİBİNLİKLİ BERA ANADİZİ CİBİNLİKLİ BERA ANADİZİ CİBİNLİKLİ BERA ANADİZİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

kargo bedava

 

 

STOKTA KALMAMIŞTIR.

  BERA ANADİZİ

 

CİBİNLİKLİ BERA ANADİZİ

BERA ANADİZİ
YENİ MODEL CİBİNLİKLİ BERA ANADİZİ
 
* Diğer anadizlerinden farklı olarak uzayabilir; isterseniz bebeğiniz büyüdükçe anadizininizde uzama aparatı ile birlikte uzayabilir. 0-2 yaş arası kullanıma kadar dayanıklıdır
 
* Yana ve öne arkaya sallanma özelliği ve öne arkaya sabitleme
 
* Ayakta sallamaya alışmış anneler için büyük kolaylık; ayaklarınızın üzerine koyduğunuz anadizi ,ayağınıza hiç ağırlık yaptırmadan bebeğinizi sallamanıza yardımcı olacaktır.
 
* Yüzde yüz yerli tasarım ve yerli üretimdir.Faydalı tasarım belgesi ile herhangi bir firmanın bera 'dan bera anadizi üretim izni almadan üretme şansı yoktur.Tek üretici firma bera çocuk gereçleridir.
 
* Orjinal hammadde kullanılmıştır.Anne bebek sağlığı açısından en küçük ayrıntılar bile gözardı edilmemiştir,Boya,plastik hammadde,sallama aparatı ve vidasına kadar bebek sağlığına zarar vermeyecek birinci sınıf malzeme ile üretilmiştir.
 
* Kolay kurulum ve kurulum videosu ile zorlanmadan evde kolayca montajını yapabilirsiniz.
 
* Fazla yer kaplamayan ergonomik paketlemesi ile kargo maliyeti düşürülmüştür
 

Kapat