Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEME- DÜMEN
BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEME- DÜMEN
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEME- DÜMEN
Marka : Belis
Fiyat : TL
BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEME- DÜMEN BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEME- DÜMEN BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEME- DÜMEN BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEME- DÜMEN BEŞİK ÖN KISIM SÜSLEME- DÜMEN
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
BEŞİK SÜSLERİSÜSBEŞİK YEDEK PARÇA-DÜMEN
Beşik yedek parçalarından dümen modeli,dümen genelde erkek bebek beşiklerinde kullanılır.Beşik ön ve yan kısımlarına yapıştırılabilir.İstenirse taş ile süslenebilir,dümenler istediğininz renklerde üretilir.
Ekin mobilya dümenli beşik,alegno görkem,aymini ilkay,ilknur bebe dümenli beşiklerdeki beşiğin ön kısım süsleme olarak kullanılan figürdür.
Sade ve taşlı olarak kullanılabilir ; taş yapıştırılarak beşiğin ön kısmına monte ettirilir.Hem beşikte görsellik arttirilir hemde dümenli taşlı beşik modeli oluşturulmuş olur.
Beşik yedek parça konusundaki tecrübemizle,Belis,cicila,aymini,alegno,ekin,bebexi,ermoda ve benzeri marka firmaların yedek parça ihtiyacını karşılamaktayız.Yurt dışı satışımızda vardır.Beşik sallama aparatı,beşik asansör mekanizması,cibinlik demiri ve beşik yedek parça imalat ve 
toptan satışı için 0212 628 94 26 veya 0535 649 40 75 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz
 

Kapat