Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
KRAL GÜMÜŞ YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA
KRAL GÜMÜŞ YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : KRAL GÜMÜŞ YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA
Marka : Baby One
Fiyat : TL
KRAL GÜMÜŞ YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA KRAL GÜMÜŞ YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA KRAL GÜMÜŞ YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA KRAL GÜMÜŞ YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

kral yavruluKRAL GÜMÜŞ YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA

 
 
 
BABYONE KRAL YAVRULU KARYOLA
Yavrulu karyolalarda alt çekmece 80x180 tek kişilik yatak olarak kullanılmaktadır
                                      YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
BÜYÜYEN BEŞİK;             118 CM                             184 CM                            89 CM
 
BABY ONE KRAL BÜYÜYEN BEŞİK;
Asansörlü kral beşikte;ön kısımda sadeliği ile büyüyen beşiğimize kral tacı ile görsellik katılmıştır.Üç  adet büyüyen beşik alt çekmecesi , şifonyer çekmecesi ve şifonyer dolabıyla ,ayrıca büyüyen beşiğimizin bebeğimizle beraber büyüyerek daha sonra 70 x180 ölçülerinde tek kişilik yatak olması,sallanan kısmın istenirse ders çalışma masası olarak kullanabiliyor olması sayabileceğimiz özelliklerdendir.Dandini drn kralbüyüyen beşik iç ölçüleri 70x 130 ebatlarındadır. Kral büyüyen beyaz üzerine altın ve gümüş renk seçenekleriyle kral tacı ve çekmece kulplarıyla mükemmel uyumunu sağlamaktadır.Büyüyen beşik şifonyer kapağında ki kral figürü ile görsellik arttırılmıştır.
BABY ONE BEBEK ODASI ÖLÇÜLER;
                                       YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
BÜYÜYEN BEŞİK;             113 CM                             184 CM                            79 CM
BABY ONE ASANSÖRLÜ BEŞİK;
Asansörlü ön kısım çekmece kapakları mdf malzemeden dir, figürleri altın ve gümüş renk tonları ile süslenmiş olup ,çekmece kulplarıda yuvarlak hatlar şeklinde kulp  tasarlanmıştır.Sallanma ve sabitlenme imkanı sunan ürün,bebeğinizin rahatı ve sağlığı ön planda tutularak kalite belgeli malzemelerden üretilmiştir.Dandini drn büyüyen beşik ön korkuluk aralıkları bebek kafası geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır.Asansör malzemesi pas tutmayan krom kaplama malzemeden,güven pazarlama ürünleri kullanılmıştır.
BABY ONE ASANSÖRLÜ BEŞİK ÖLÇÜLERİ;
                                              YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
70X130 BEŞİK                     109 CM                            134 CM                            79 CM
İKİ KAPILI DOLAP             200 CM                               80 CM                             47 CM
ÜÇ KAPILI DOLAP             203 CM                               120 CM                          52 CM
KRAL  DOLAP
Üç kapılı ve iki kapılı dolap seçeneklerimizden mekanınıza uygun olanı  seçebilirsiniz.Geniş hacmi ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlayan iki ve kapılı dolap seçeneği ile, ergonomik raf sistemi ve pratik çekmecelere sahip olması ve drn kalitesini sunmaktayız.İç tasarımındaki akılcı çözümlerle düzenli ve tertipli olmayı sağlıyor. Baby one kral bebek odası içeriğindeki sunta malzeme E1 sertifika sistemi ile sağlığa zararlı olmadığını kanıtlıyor. Ebeveynlerin hassasiyetini dikkate alarak,kaliteden taviz verilmeden üretilmiştir.Kral bebek odası drn dandini mobilyanın 2016 sezonu için kız ve erkek bebeklerimiz için tasarladığı modellerden biridir.Üç kapılı dolap içi sağda dört adet raf,altta iki adet çekmece,en üstü raf şeklinde olup,solda elbise asmak için askı bölümü bulunmaktadır.Üç kapılı dolap kapaklarında ki kral ve desen figürleri ile süslenmiştir.Kral iki kapılı dolap;altta tek çekmece,solda elbise askısı bölümü,solda üç adet raf ve en üstte geniş raf bulunmaktadır.
BABY ONE ŞİFONYER
Baby one kalitesinin ve yenilikçiliğinin ilk bakışta kendini belli ettiği medellerin başında gelmektedir.Dört çekmece sol kısımda ve sağ kısım komple dolap şekli desenli kral figür süsleme ile hayatınıza kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.Baby one şifonyer anne bebek sağlığı hassasiyeti ile kalite belge şartlarına haiz olarak üretilmektedir.
                                          YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
ŞİFONYER ;                          102 CM                                 95 CM                            46 CM
TEMİZLİK;
Nemli bez ile silinerek yapılmalıdır.Kesinlikle deterjan,kimyasal ve çamaşır suyu nevinden ürünler temizlik için kullanılmamalıdır.
İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KURULUM VE TESLİMAT YAPMAKTAYIZ... 
 

 

 

 

Kapat