Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Patik Eko Asansörlü Dört Çekmeceli Beşik
Patik Eko Asansörlü Dört Çekmeceli Beşik
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Patik Eko Asansörlü Dört Çekmeceli Beşik
Marka : Baby One
Fiyat : TL
Patik Eko Asansörlü Dört Çekmeceli Beşik Patik Eko Asansörlü Dört Çekmeceli Beşik Patik Eko Asansörlü Dört Çekmeceli Beşik
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

Patik Eko Asansörlü Dört Çekmeceli Beşik

PATİK BEBEK ODASI
 
BABY ONE PATİK BÜYÜYEN BEŞİK;
Asansörlü patik beşikte;ön kısımda ahşap deseni,şık çekmece kulpları ile büyüyen beşiğimize modern çizgileriyle görsellik katılırken kız ve erkek bebeklere ortak renk ve desen olarak üretilmiştir.Üç  adet büyüyen beşik alt çekmecesi , şifonyer çekmecesi ve şifonyer dolabıyla ,ayrıca büyüyen beşiğimizin bebeğimizle beraber büyüyerek daha sonra 70 x180 ölçülerinde tek kişilik yatak olması,sallanan kısmın istenirse ders çalışma masası olarak kullanabiliyor olması sayabileceğimiz özelliklerdendir patik büyüyen beşik iç ölçüleri 70x 130 ebatlarındadır.
BABY ONE BEBEK ODASI ÖLÇÜLER;
                                                                     
                                                                 
                                                                YÜKSEKLİK                        BOY                    GENİŞLİK
 
PATİK BÜYÜYEN BEŞİK;                 113 CM                            184 CM                      78 CM
ÜÇ KAPILI DOLAP                              203 CM                            120 CM                       52CM
PATİK ŞİFONYER                               106 CM                              80 CM                       46 CM
70X130 PATİK BEŞİK                         109 CM                            134 CM                       79 CM
60X120 PATİK BEŞİK                         109 CM                            124 CM                       69 CM
 
BABY ONE PATİK ASANSÖRLÜ BEŞİK;
Patik beşikte asansörlü ön kısım çekmece kapakları ahşap desenli suntalam malzemedendir, beşik asansör ön kısmında mdf malzeme lake boyalıdır.Sallanma ve sabitlenme imkanı sunan ürün,bebeğinizin rahatı ve sağlığı ön planda tutularak kalite belgeli malzemelerden üretilmiştir.Asansörlü ve büyüyen beşik ön korkuluk aralıkları bebek kafası geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır.Asansör malzemesi pas tutmayan krom kaplama malzeme kullanılmıştır.
PATİK BEBEK ODASI DOLAP
Üç kapılı dolap olarak mekanınıza uygun olanı  seçebilirsiniz.Geniş hacmi ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlayan üç kapılı dolap seçeneği ile, ergonomik raf sistemi ve pratik çekmecelere sahip olması ve drn kalitesini sunmaktayız.İç tasarımındaki akılcı çözümlerle düzenli ve tertipli olmayı sağlıyor. Baby one patik bebek odası içeriğindeki sunta malzeme E1 sertifika sistemi ile sağlığa zararlı olmadığını kanıtlıyor. Ebeveynlerin hassasiyetini dikkate alarak,kaliteden taviz verilmeden üretilmiştir.Patik bebek odası drn dandini mobilyanın 2018-2019  sezonu için kız ve erkek bebeklerimiz için tasarladığı modellerden biridir.Üç kapılı dolap kapaklarından iki beyaz biri ahşap desenli renk ve camlıdır.Altta iki adet dolap çekmecesi vardır
BABY ONE PAATİK BEBEK ODASI ŞİFONYER
Baby one kalitesinin ve yenilikçiliğinin ilk bakışta kendini belli ettiği medellerin başında gelmektedir.Tek çekmece ve iki kapaklı olarak üretilmiştir.Bebek odası ve genç odası için uygun şifonyer modelidir.
TEMİZLİK;
Nemli bez ile silinerek yapılmalıdır.Kesinlikle deterjan,kimyasal ve çamaşır suyu nevinden ürünler temizlik için kullanılmamalıdır.
İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KURULUM VE TESLİMAT YAPMAKTAYIZ

 

Kurulum bölgeleri için arayınız 02126289426

 

Kapat