Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Bebbe Gri Ahşap Sepet Beşik
Bebbe Gri Ahşap Sepet Beşik
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Bebbe Gri Ahşap Sepet Beşik
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
Bebbe Gri Ahşap Sepet Beşik Bebbe Gri Ahşap Sepet Beşik Bebbe Gri Ahşap Sepet Beşik Bebbe Gri Ahşap Sepet Beşik Bebbe Gri Ahşap Sepet Beşik
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
 
Bebbe Gri Ahşap Sepet Beşik ve Lüx Uyku Setiahşap sepet beşiksepet beşik
ÜRÜN FİYATINA, BEŞİK, CİBİNLİK, YAN KORUMALAR, YATAK VE UYKU SETİ DAHİLDİR.
*Bebbe Gri Sepet Beşik mdf den cnn side özel kesim olarak imal edilmiştir.
*Ürünlerimiz renklendiriciler veya lake boya ile tamamıyla pürüzsüz hale getirilmiştir.
*Kullandığımız tüm boya ve türevi malzemler Avrupa standartlarına göre bebek ürünlerinde kullanılabilmektedir. Hiçbir şekilde formaldehit içermez, E0 normunda üretilmiş olup, kurşun miktarı sıfırdır, hiçbir ağır metal içermez.
*Ahşap beşiğin yanı sıra uyku seti, cibinlik ve yatak gibi diğer ayrıntıları da fabrikamızda üretmektedir. Size sunduğumuz ürünün her parçası fabrikamızda üretilmekte olup, kullanılan kumaş, sünger ve diğer ham maddeler ülkemizde ve dünyada oluşturulmuş tüm güvenlik normlarına uygundur. 
*Beşiklerimiz sallanabilme ve sabitlemevözelliğine sahiptir 
*Kolay kurulum ve kolayca toplama imkanı
*Farklı renk seçeneği
*Cibinlikli lüks sepet beşik
*Üç adet peluş oyuncak
ÖLÇÜLER
Beşik İç ölçüleri;
boy: 105 cm 
en : 72 cm
yük: 42cm(iç)
Yerden yükseklik 87 cm dir.
 

Kapat