Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
TAVANDAN TAKMALI LÜKS CİBİNLİKLER
TAVANDAN TAKMALI LÜKS CİBİNLİKLER
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : TAVANDAN TAKMALI LÜKS CİBİNLİKLER
Marka : Cibinlik Demiri
Fiyat : TL
TAVANDAN TAKMALI LÜKS CİBİNLİKLER TAVANDAN TAKMALI LÜKS CİBİNLİKLER TAVANDAN TAKMALI LÜKS CİBİNLİKLER TAVANDAN TAKMALI LÜKS CİBİNLİKLER TAVANDAN TAKMALI LÜKS CİBİNLİKLER
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
YATAK ODASI CİBİNLİK MODELLERİ STOKTA YOKTUR BİLGİ VE MODEL ALMA AMAÇLI PAYLAŞILMIŞTIR....
 
TAVANDAN TAKMALI LÜKS CİBİNLİKLER
Grek tül,hayal tül veya güpürlü tüllerden zevkinize göre diktirebileceğiniz,yatak odanızda tavana cibinlik aparatı yardımıyla monte edilen ve yatağınızı çepeçevre saran cibinlik modelidir.
 
 
CİBİNLİK :Kelime manası sivrisineklerden, sineklerden ve benzeri böceklerden korunmak için, yatağın üzerine çadır gibi örtülen tül şeklinde tanımlanabilir.Daha çok bebekleri, sinek, tüy, tel, örümcek gibi uçucu nesnelerden korumak amacıyla yataklarının etrafına döşenen tül de denebilir.Evinizin en güzel dekorlarınan biri şüphesiz yatak odanıza yapacağınız cibinlik süslemeleridir.Burda bazı modeller paylaşıyoruz umarım size fikir verir.
Prensler ve prensesler gibi keyifli uyumak için ve yaz gecelerinde sinekler tarafından rahatsız edilmemek,rahat bir uyku çekmek için en iyi seçim bir cibinlik kullanmak olabilir.Hem dekoratif bir ürün hem de yatak odanızda bebek odanızda hoş bir görsellik katacaktır.
Yatağı görkemli hale getiren en önemli ayrıntılardan biri de yatağın etrafından sarkan üfül üfül tüllerdir şüphesiz.Cibinlik özellikle yaz aylarında hayatı kolaylaştırır.Birbirinden güzel tüller ile süslemenizi tamamlayabilirsiniz
 
Aslında daha çok yaz aylarında sineklerden korunmak için kullanılan cibinlik,
 
aynı zamanda yatak odalarına ihtişamlı bir hava da getiriyor.
 
Siz de sıcak yaz gecelerinde sinekler tarafından rahatsız edilmeden
 
huzur içinde uyumak istiyorsanız hemen bir cibinlik temin edebilirsiniz.
 
Özellikle de sıcak yaz gecelerinde açık havada uyumaktan hoşlanıyorsanız mutlaka bir cibinliğiniz olmalı.
 
Günümüzde sineklerden korunmak için spreyleri ve tabletleri de tercih edenlerde olabilir tabii.
 
Bebekleri uçan haşerelerden korumanın da en doğal yollarından biri yine cibinlik.Özellikle cibinlik bebek beşiklerinde olmazsa olmaz bir üründür.Hem beşiğe görsellik katıyor hemde haşarattan koruyor
 
Günümüzde  cibinlik kullanılırken daha çok dekoratif kaygılar ön plana çıkıyor.
 
Yatak odanız ve bebek odanız uygunsa,
 
zevkinize göre bir cibinlikle masallardaki gibi bir yatak odasına ve ya bebek odasına sahip olabilirsiniz.
Mekânda doğal bir ferahlık yaratmak için yatağınızın üzerine şık bir cibinlik geçirebilirsiniz.Cibinlik demiri ile tavana monte edilecek cibinlik odanızın renklerine ve dekoruna uygun şekle göre dizayn edilebilir.Ekonomik olsun istersek evde kendimizde cibinlik dikebiliriz,önce cibinlik demiri katagorimize zevkli bir bakış atarak işe başlayalım ne dersiniz?
 

Kapat