Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Bebek Beşik Tül Modelleri
Bebek Beşik Tül Modelleri
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Bebek Beşik Tül Modelleri
Marka : Cibinlik Demiri
Fiyat : TL
Bebek Beşik Tül Modelleri Bebek Beşik Tül Modelleri Bebek Beşik Tül Modelleri Bebek Beşik Tül Modelleri Bebek Beşik Tül Modelleri
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

Bebek Beşik Tül Modelleri

Sedef Tül GÜPÜRLÜ TÜL

 
 
 
 
Güpürlül cibinlik tülünden imal edilmiş,diğer tüllere göre daha yumuşak ve güzel görünümlü cibinlik modeli olan bir üründür.
Mobilya beşiklerde,büyüyen beşiklerde beşik süsleme ve sineklik olarak kullanılan bebek cibinlik modelidir.
 
Tülde bulunan delikler sayesinde bebeğinizin yatağında cibinlik takılı bile olsa bebeğinizin nefes almasına engel bir durum oluşmaz.Cibinlik bebeğinizin uyku kalitesini ve süresini artırabilir.
 
Cibinliği kullanabilmek ve beşiğe monte edebilmek için tombili cibinlik mekanizması ,topuzlu cibinlik demiri almanız gerekmektedir.
 

Kapat