Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Mdf korkuluklu Babi Büyüyen Beşik 3701
Mdf korkuluklu Babi Büyüyen Beşik 3701
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Mdf korkuluklu Babi Büyüyen Beşik 3701
Marka : Babi
Fiyat : TL
Mdf korkuluklu Babi Büyüyen Beşik 3701
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
Mdf korkuluklu Babi Büyüyen Beşik 3701
 
büyüyen beşik
Babi markasına ait asansörlü,mdf korkuluklu üç çekmeceli büyüyen beşik,bebeğinizle beraber büyüyen beşik modelidir.70x180 ebatında tek kişilik yatağa dönüşebilir,beşik kısmı ders çalışma masasına dönüşebilir,komidini ile genç odası şeklinde de kullanılabilir.Ön kısımde bulunan korkuluk ve çekmece kapakları mdf malzemeden lake boyalı diğer bölümler suntalam malzemeden imal edilmiştir.
 
Beşik Kullanım Yaş Aralığı: 0-6 ,yaşına kadar beşik iç kısmı kullanılabilir.Büyüyen beşikte genç odasına dönüşünce 180 cm boyunda yatak oluşacaktır.Muhteşem tasarım ve sanatsal çizimlerin ihtişama dönüştüğü mükemmel tasarımlı bebek odası modelleri
İçine Uygun yatak Ebatı: 70 x130 , (büyüyen beşik büyütüldüğü zaman 70x180 cm lik yatak kullanılır)
İsteğe bağlı olarak iki vida yardımıyla zahmetsizce sabitlenebilme (sallanmama) özelliği vardır.
Üç adet büyüyen beşik alt çekmecesi  kullanım alanı geniş Çekmece,büyüyen beşik şifonyer dolabı ve çekmecesi,70x130 beşikler için dört çekmece
Güven pazarlama kalitesiyle üretilmiş beşik asansör sistemi ile,yukarı aşağı hareket eden asansör yardımı ile anne bebeğini beşiğe kolaylıkla bırakabilir ve kolaylıkla alabilir.
Ürün kurulum klavuzu paket içindedir.lütfen kurulum şemasına uyunuz
ÖLÇÜLERİ
 
Derinlik : 78 cm
 
Genişlik: 184 cm
 
Yükseklik: 102 cm
 

Kapat