Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Convers Çocuk Oto Koltuğu
Convers Çocuk Oto Koltuğu
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Convers Çocuk Oto Koltuğu
Marka : GÜNEYSAN (CONVERS)
Fiyat : TL
Convers Çocuk Oto Koltuğu Convers Çocuk Oto Koltuğu Convers Çocuk Oto Koltuğu Convers Çocuk Oto Koltuğu Convers Çocuk Oto Koltuğu
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

Convers Çocuk Oto Koltuğuconvers oto koltuk

5 noktalı emniyet kemer sistemi.
 
Oto koltuğu aracınızın arka koltuğuna, emniyet kemeri yardımı ile sabitlenir. 
 
Kafalık yükseklik ayarı OTOMATİK BİR SİSTEM İLE YÜKSELTME VE ALÇALTMA AYAR SİSTEMİ mevcuttur. 
 
Çocuğunuzun boyuna göre ayarlayabileceksiniz.
 
Sırt kısmında büyüyen çocukların emniyet kemeri ile daha güvenli bağlanabilmesi için omuz yüksekliğini ayarlayabilmenize yarayan ekstra yuva mevcuttur.
 
Oto koltuğunun  iç kısmı darbe emici 1 cm kalınlıgında köpükle kaplanmıştır.
 
Koltuğun bir iç minderi vardır. Buna rağmen koltuk zamanla kirlenirse, fermuarını açarak, kumaş kılıfı çıkarıp yıkayarak temizleye bileceksiniz.
 
Gövde baş kısmı için yan bariyerleri mevcuttur.
 
Gövde HDPE malzemeden üretilmiştir. (High Density Polyetylene - Yüksek Yoğunluklu Polietilen) HDPE malzemenin darbe dayanımı yüksek olduğu gibi sIcaklık dayanımı 100 derecenin üzerindedir.
 
Komple koltuğun içerisine darbelere karşı dayanıklı koruma pedi yapıştırılmıştır. 
 
Alt koltuğu sırt bölümünden bağımsız kullanabilme (4-11 yaş)
 

Kapat