Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BELİS LOFT GREY BEBEK ODASI
BELİS LOFT GREY BEBEK ODASI
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BELİS LOFT GREY BEBEK ODASI
Marka : Belis
Fiyat : TL
BELİS LOFT GREY BEBEK ODASI BELİS LOFT GREY BEBEK ODASI BELİS LOFT GREY BEBEK ODASI BELİS LOFT GREY BEBEK ODASI BELİS LOFT GREY BEBEK ODASI
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
 
BELİS LOFT GREY BEBEK ODASI
Büyüyen beşik,üç kapılı dolap ve şifonyerden oluşmaktadır.Ü ç çekmeceli,gri be beyazın uyumlu birlikteliği ile odanıza şıklık katmasının yanısıra elbise gözü çekmeceleri ile kolaylık sağlayacak olan grey loft şifonyerimiz,genç odası,çocuk odası ve bebek odası kullanımına uygundur.Üç kapılı dolap;solda dört adet dolap gözü,altta iki adet çekmece ve sağda elbiise asma bölümü ile aradığınız dolap modeli olacaktır.Büyüyen beşikte sonradan genç odası yatağına dönüşebilmesi ile bebeklikten gençliğe kadar kullanım imkanı sağlayacaktır.
BÜYÜYEN BEŞİK                         DOLAP                          ŞİFONYER
 Genişlik    : 184 cm                 Genişlik    : 129 cm                      Genişlik    : 86 cm
 Derinlik    : 90 cm                    Derinlik    : 52 cm                          Derinlik    : 45 cm
 Yükseklik  : 112 cm                 Yükseklik  : 197 cm                        Yükseklik  : 82 cm
Ürüne Ait Parça Adetleri : 3 Kapılı Gardırop, Şifonyer, Yavru Yataklı Büyüyen Beşik
Büyüyen Beşik Yatak Ölçüsü : 80 cm * 130 cm
Büyüyen Beşik Genç Odasına Dönüştüğünde ki Yatak Ölçüsü : 80 cm * 180 cm
Belis loft grey üretiminde birinci sınıf suntalam ve mdf kullanılmıştır.                                                
E1 Belgesine, sadece kaliteli ve düşük formaldehit içeren ürünler sahip olmaktadır. Bu belge, kullanılan formaidehit miktarının sağlığımızı tehdit edebilecek sınırların çok altında olduğunu bize gösterir.
Belis ürünleri ISO 9001 Uluslar arası kabul görmüş yüksek kalite standartları ile üretilmektedir.
Üretimde kaliteyi merkez noktaya alırken, sağlığa ve çevreye duyarlılığımızı da hiçbir zaman kaybetmiyoruz. Arge bölümünün hazırladığı modern ve şık tasarımlar, en son teknoloji ile çalışan üretim hattında yüksek kalite standartlarında son şeklini alıyor.
Demonte özelliği sayesinde kolay kurulum ve aynı zamanda tekrar paketleme imkanı. . 
Hafif nemli bir bez ile temizliği yapılabilir.
Suya maruz kalmamalıdır.
 
 
NOT: Kurulum ve termin süresi hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. Güven bebe 02126289426   ve   05352841262 
 

Kapat