Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Tüllü Bez Beşik Modelleri
Tüllü Bez Beşik Modelleri
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Tüllü Bez Beşik Modelleri
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
Tüllü Bez Beşik Modelleri Tüllü Bez Beşik Modelleri Tüllü Bez Beşik Modelleri Tüllü Bez Beşik Modelleri Tüllü Bez Beşik Modelleri
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

SİPARİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Grand Baby Eko Tüllü Sepet Beşik

 

 

 

 

 

-Kolay Kurulum,Kolayca Toplanabilme

 

- Sağa Sola Sallanabilme

 

-Üstten beşiğin etrafını kaplayan Cibinlik Sistemi

 

-Beşik Etrafı İçin Koruyucu Cibinlik

 

-Beşik İç Ebatları 45x85 cm

 

-0-1,5 Bebeklerin Kullanımına uygun

 

- Beşik Sepet Derinliği  30 cm

 

- Dört adet Rulmanlı Sallama Aparatı İle Beşiği Ters Dönme İhtimali Ortadan Kaldırılarak Daha Güvenli Hale Getirilmiştir.

 

-Farklı Renk Seçenekleri Mevcuttur.

 

- Ağırlık Ortama 5 kg Civarındadır

 

NOT: Beşik için yazılan tüm özellikler bilgilendirme amaçlıdır, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

 

Kapat