Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Babi Baby Eko Arya Bebek Odası Şifonyer
Babi Baby Eko Arya Bebek Odası Şifonyer
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Babi Baby Eko Arya Bebek Odası Şifonyer
Marka : Babi
Fiyat : TL
Babi Baby Eko Arya Bebek Odası Şifonyer Babi Baby Eko Arya Bebek Odası Şifonyer Babi Baby Eko Arya Bebek Odası Şifonyer
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

SİPARİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Babi Baby Eko Arya Bebek Odası Şifonyer

1. Sınıf Hammadde Kullanılmaktadır Ve Kullanılan Malzemeler E1 Formaldehit Emisyon (Kanserojen Madde İçermez) Standartlarına Uygundur. Tüm Ürünlerimizde İnsan Sağlığını Dikkate Alan,Kurşunsuz Ve Su Bazlı Boyalar Kullanılmaktadır. Ürünlerimizin Demonte Olma Özelliği; İsteğe Göre Toplanıp Paketlenme, Gerektiği Zamanlarda Taşıma Kolaylığı Ve Arızalı Parça Değişimlerinin Daha Zahmetsiz Şekilde Yapılmasını Sağlamaktadır.

Ürünlerimiz Kraft Destekli Dopel Karton, Olası Hasarlara Karşı Sert Köpük Ve Köşe Kartonu İle Paketlenip, Sudan Etkilenmemesi İçin Shring Naylonu İle Vakumlanmaktadır. Bu Üründe Teleskopik Ray Kullanılmaktadır. Uzun Ömürlü Ve Kaliteli Olması. Suntalamdir.

Ürün Hafif Nemli Bir Bez İle Silinmeli, Su İle Temas Ettirilmemelidir. Ayakları Plastiktir. 

Derinlik: 45 Cm Genişlik: 76 Cm Yükseklik: 108 Cm

 

Not:Teslimat Süreleri Hakkında Müşteri Temsilcilerimiz İle İrtibata Geçiniz.

 

 

Sipariş Üzerine Sizin Adınıza Üretim Yapıldığı İçin Ürün İadesi Yoktur.

 

 

Marka:

Babi Baby

Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye

Üretim Yeri: Türkiye

Kullanım Şekli: Bebek Odası,Genç Odası,Çocuk Odası

 

Kapat