Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Beşik sallama Mekanizması
Beşik sallama Mekanizması
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Beşik sallama Mekanizması
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
Beşik sallama Mekanizması Beşik sallama Mekanizması Beşik sallama Mekanizması Beşik sallama Mekanizması Beşik sallama Mekanizması
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

SİPARİŞ VE ONLİNE ALIŞVERİŞ İÇİN

Beşik Sallama Aparatı Vidalı Takım

Mobilya beşiklerde ve bez beşiklerde kullanılan ve rulmanlı olduğu için beşiği daha kolay sallamaya yarayan bir beşik için 4 adet kullanılan,vidalar yardımıyla tutturulan sallama mekanizmasıdır.

SİPARİŞ ESNASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTA:  

 Beşik sallama mekanizmaları farklı ölçülerde dir.Hem boy olarak farklıdır hem de rulman genişliği açısından farklıdır.Ölçüleriniz bu modele uyuyorsa sipariş ediniz.

İçerik

4 adet sallama aparatı

8 adet 6x40 vida

8 adet 6 lık somun

10 ANAHTAR İLE AÇILAN SOMUN 

RESİMDE AÇIKLAMALI OLARAK ÇİZİLMİŞTİR SİPARİŞ ETMEDEN ÖNCE BU ÜRÜN İÇİN BU ÖLÇÜLER OLDUĞUNDAN EMİN OLUNUZ

 

Kapat