Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Duvara Monte Cibinlik Demiri
Duvara Monte Cibinlik Demiri
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Duvara Monte Cibinlik Demiri
Marka : cibinlikdemiri
Fiyat : TL
Duvara Monte Cibinlik Demiri Duvara Monte Cibinlik Demiri
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

SİPARİŞ VE ONLİNE ALIŞVERİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Duvara Monte Cibinlik Demiri

DUVARA MONTE CİBİNLİK DEMİRİ MODELİ

Yatak Odası,Genç Yatak,Bebek Odası İçin Cibinlik Demiri

Duvara dübel yardımıyla vidalarıyla sıkıştırılır. Cibinlik demiri duvarda,yatak başında cibinlik' in durmasını sağlayan aparattır.Cibinlik demiri,gövde boru,uç kısmı yuvarlak palstik malzeme ve duvara monte yeri mevcuttur.Kaplamalı ,borulu yeni cibinlik demiri modeli üç parçadan oluşmaktadır.Duvara monte aparatı,duvar cibinlik demiri ve baş kısım yuvarlak kısımdır.Cibinlik demiri sağlam malzemeden ve sağlık şartlarına uygun olarak üretilmiştir.Bebek beşiklerinde de kullanılabilir

 

Evimizin,çardak veya yataklarımızın başına ,isteğe göre tekli,ikili ve üç cibinlik demiri ile kullanılabilir.Görselimizde üç adet duvar cibinlik demiri ile birlikte kullanımıştır.Cibinlik demiri dekor amaçlı kullanılan modellerdendir.

Cibinlik Demiri

Topuz uç takılı iken 46 cm dir

ÜÇLÜ SET HALİNDEDİR

TÜL ÖRNEKLENDİRME İÇİNDİR(TÜL HARİÇ)

 

Kapat