Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Convers Rocco Sallanabilir Bebek Beşik
Convers Rocco Sallanabilir Bebek Beşik
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Convers Rocco Sallanabilir Bebek Beşik
Marka : GÜNEYSAN (CONVERS)
Fiyat : TL
Convers Rocco Sallanabilir Bebek Beşik Convers Rocco Sallanabilir Bebek Beşik Convers Rocco Sallanabilir Bebek Beşik Convers Rocco Sallanabilir Bebek Beşik Convers Rocco Sallanabilir Bebek Beşik
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
Convers Rocco Bebek Beşik 
 
 
Kurulumu rahat yapılabiliyor. Tekerlekleri sayesinde yerini değiştirmek de kolay oluyor. Sepet kısmı geniş hacimli, sökmek de mümkün. Sallanması güzel, sallanırken ses de yapmıyor. Sinekliği sinekleri çocuktan uzak tutuyor, çocuk yazın rahat uyuyabiliyor.
 
 
 
Convers Rocco Sallanabilir Bebek Beşik 
 
Doğumdan itibaren kullanılabilme,Gold, profil gövde,cibinlik,Sallanma ve sabitlenme ,Bilyeli sallanma sistemi,Kolay montaj-kurulum,Tekerlekler ile kolay taşıma,Sökülebilen geniş hacimli sepet,Ürünlerimiz kanserojen hammadde İÇERMEZ!
 
Rocco Beşik Ölcüleri:
 
Sepet derinlik :37 cm Sepet En:53 cm Sepet Boy:88 cm 
 
Kapladığı alan ;boy :106 cm       Eni: 57 cm
 

Kapat