BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN.  Yepyeni Salıncaklarda İndirim !! 
 
chicco salıncak
chicco salıncak
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : chicco salıncak
Marka :
Fiyat : TL
chicco salıncak
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

 

 Yenidoğanlar için evde ve dışarıda kullanıma uygun, sallanan bir ana kucağıdır. Bebeğiniz 8 kg'a ulaşıncaya kadar kullanılabilir. 4 farklı hızda sallanma özelliğine sahiptir. 
Oturma bölümü bebeğin gelişimini takip eder: hava geçişine olanak sağlayan özel kumaştan yükseltici yastık yenidoğan bebeği güvende ve sıcak tutar. Bebek büyüdükçe, alanı genişletmek için yükseltici yastık kaldırılmalıdır. Elektronik panel neşeli melodiler, rahatlatıcı doğa sesleri ve hatta anne karnındaki kalp atışlarına benzer sesler çıkarır;bebeği rahatlatmak için 6 farklı renkte ışığı vardır. Güneşlik, dışarıda kullanıldığında bebeği korumak için ayarlanabilir. Çıkarılabilir 3 sevimli oyuncak, bebeğin görme ve dokunma duyularını geliştirmesine yardımcı olmak için tentenin içerisine asılır

 Açıkken boyutlar: 55x57x63 cm
Kapalıyken boyutlar: 55x14x67 cm
Ağırlık: 46,1  kg  

0-6 ay arası kullanım için idealdi

en ucuza sahip olmak için güven bebe ile iletişim kurunuz

 

Kapat