Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BEBEK ODASI TAKIMLARI (DOĞA MODELİ)
BEBEK ODASI TAKIMLARI  (DOĞA MODELİ)
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BEBEK ODASI TAKIMLARI (DOĞA MODELİ)
Marka : Belis
Fiyat : TL
BEBEK ODASI TAKIMLARI  (DOĞA MODELİ)
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

DOĞA BEBEK ODASI TAKIMI

ÜÇ KAPILI DOLAP; mdf, lake malzemeden üretilmiş olup e-1 belgeli malzeme kullanılmıştır.kanserojen madde içermediği üretici firmanın teminatındadır.iki tam kapak,bir yarım kapak,üç çekmeceden oluşur.bebek ve çocukların malzemelerini,elbiselerini rahatça sığabilecek büyüklüktedir.

BÜYÜYEN DOĞA BEBEK BEŞİĞİ; Asansörlü,dört çekmece ve bir dolaptan oluşan elbise ve malzeme koyma  bölümü ile rahatlık ve konfor sağlar.0- 6 yaşına kadar beşik,7 yaşından sonra büyütülen bölümde genç yatağına çevrilen yatakta yatabilir, 1,80 cm lik yatağa dönüşür.ayrıca şifonyer olarakta kullanılan  kısım ayrılır. bebek beşiğinde bebek yaylı yatağı,bebek beşik örtüsü,cibinliği ve daha sonraki dönemde büyüyen modele çevrilince genç yatağı,nevresim,yorgan ile kullanıma hazır hale gelir.beşik asansörü bebek lerin beşiğe daha rahatça alınıp  yatırılmasında kullanılır.

DOĞA ŞİFONYER: dört çekmeceli modeldir. mdf,lake malzemeden üretilmiştir.bebeklerin ve çocukların elbiselerini daha kolay ,daha düzenli saklamak içindir.doğa bebek şifonyeri e-1 belgeli malzemeden üretilmiştir

.

 

Kapat