Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
KAPTAN BEBEK ODASI
KAPTAN BEBEK ODASI
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : KAPTAN BEBEK ODASI
Marka : alegno
Fiyat : TL
KAPTAN BEBEK ODASI
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

KAPTAN BEBEK ODASI TAKIMLARI ALEGNO BEŞİK MODELLERİ

-MDF,LAKE MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.

--büyüyen kaptan beşik;alegno büyüyen kaptan beşik modeli mdf,lake malzemeden üretilmiştir.70x130yatak bölümü,şifonyer,üç çekmeceli  beşiktir.asansörlü ön kısım denizci motiflşeriyle kombine edilmiştir.hassas işçilik ve kaliteli malzeme seçimi beşiğin çok tercih edilmesini sağlamıştır.beşik daha sonra genç odasına çevrilebilir.bebek beşiği içn yaylı yatak,bebek beşik örtüsü,cibinlik ile kullanıma hazır olur.

--kaptan dolap; üç kapılı dolap modeli,mdf malzeme kullanılmış lake boyta ile tammlanmış ürün modeli,denizci motiflerle süslenmiştir.geniş iç hacmi ile çok kullanışlıdır

-kaptan şifonyer;beş çekmeceli şifonyer modeli daha çok malzeme koyma imkanı

-güven bebeden temin edebilirsiniz

 

Kapat