Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
KIZ BEBEK HIRKA MODELLLERİ LİLA YELEK
KIZ BEBEK HIRKA MODELLLERİ LİLA YELEK
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : KIZ BEBEK HIRKA MODELLLERİ LİLA YELEK
Marka : Güven Bebe
Fiyat : TL
KIZ BEBEK HIRKA MODELLLERİ LİLA YELEK
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

BEBEK ÖRGÜ MODELİ ÖRME TARİFİ

bebek örgü modelimize beş sıra haroşa örerek başlayacağız.kız bebekleri için öreceğimiz yeleğimize yetmişbir ilmekle başlamalıyız ölçüler hassastır.ardından kenardan altı ilmek haroşa,iki ilmek düz yapıp şişimizi bir dolayıp artırarak iki ilmek birlikte öreceğiz beşinci ilmekte iki ilmek beraber örülür bir ilmek artırılır,bir ilmek örülüp tekrar artırılır bu sıraya riayet edilerek bebek yelek örülmeye devam edilir.

BEBEK YELEĞİNİN ÖN TARAFI

bebek yeleğimizin ön tarafına başlarken;yeleğin bir tarfını yirmiüç ilmekle başlanır.altı sıra haroşa ardından onbir sıra düz ,altı sıra haroşa ,sonra altı sıra haroşa,iki ilmek düz bir artır,bir ilmek kes,beşinci ilmeği iki ilmek örülerek artır ,iki ilmek düz örülerek devam ederiz ,sekiz tane ajur örneği yaparak,ardından üç sıra haroşa öreceğiz,on ilmek örülecek,bir artır,bir ilmek örülecek,bir artır, bu artırmaları aralık ajurlarla otuz dokuz ilmek oluncaya kadar devam edeceğiz.ardından düz örmeğe geçilip sonunada başta yapılan ajur örgüden konulup beş sıra haroşe ile bebek yelek modelimiz bitirelecek

bebek örgü modeli yıkama kurallarına uyarsanız bebek örgüleri uzun yıllar kullanabilirsiniz hayırlı olsun

 

Kapat